Dárek pro tebe – 50% sleva na mou knihu

Pokud jsi přihlášen k odběru e-mailů ode mě, tak už určitě víš, že celý prosinec rozdávám super dárky. Pokud nejsi, tak by si to měl napravit! Stačí vyplnit e-mail do oranžového vyskakovacího políčka vpravo dole. Přijde ti affiliate report a také ti už do budoucna neuniknou žádné moje dárečky!

A když budeš vyplňovat e-mail, tak si ten oranžový boxík prohlédni, protože přesně takový můžeš mít i na svých stránkách. Je to totiž můj první dárek, který jsem začal rozdávat. Aplikaci LeadBox pro sběr e-mailů.

Dnešní dáreček je ovšem jiného typu. Je to má kniha Jak prodat více díky affiliate marketingu s 50% slevou! Do 23.12. můžeš využít této skvělé akce a dozvědět se více o tom, co to affiliate marketing je a jak jej můžeš využít právě ty.

Objednat knihu za pouhých 290 Kč + poštovné.

No a pokud tě zajímá, jaké to je knihu napsat, co mě k tomu vedlo, nebo proč se v ČR nedá psaním knihy uživit (a co udělat, aby se na tom vydělat dalo), tak můžeš shlédnout záznam webináře, kde všechny tyto informace vyzradím.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *