Demografie žadatelů o půjčky [infografika]

Průměrný žadatel o půjčku je muž s příjmem 10-15.000 Kč ve věku 31-40 let a žádá půjčku do 50.000 Kč. Nevlastní automobil, žije v podnájmu a bydlí zřejmě v Praze-město.

Informací není nikdy dost. A pokud vám tyto informace můžou pomoci s optimalizací kampaní a ušetřením peněz, tak o to jsou cennější. Chci aby můj blog byl zdrojem právě takových informací a proto jsem vzal 5653 žádostí o půjčku do 100.000 Kč a sestavil z nich následující infografiku.

Infografika půjčky

Grafiku můžete volně šířit a pokud se vám líbí, nebo vám nějak pomohla, tak mi napište do komentáře díky. Pokud by někdo chtěl nějaké podrobnější statistiky (např. z nějakého regionu, nebo v nějaké výši půjčky), tak mi klidně napište a rád vám je vygeneruji.

Pokud chcete dostávat informace jako je tato, či novinky a informace, které nechci, nebo nemůžu zveřejnit zde na blogu, tak se registrujte do odběru novinek na email v pravém sloupci.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

  • Mikey 11.04.2012 20:06

    Díky za informace… Jdu si zaregistrovat novinky:)

  • Josef Řezníček 11.04.2012 15:05

    Díky za shrnutí, pěkná infografika. Překvapuje mě průměrný nízký příjem. taky jsem si myslel, že si půjčuje více mladších lidí.

  • Martin 11.04.2012 13:17

    Tak to je teda šílenost nadevše, ten příjem je alespoň na Prahu docela podprůměr, ale půjčuje si skupina lidí takřka v nejlepších letech… Jinak to, že jsi nepůjčují ženské bych bral tím, že ženský nejraději vidí jejich chlapy, ať se zadluží. Kruté, co :)

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole