Jak si vybrat vhodný affiliate program #ptejtesemaria

Dnes tu mám něco nového :). V pátek jsem si zkoušel udělat krátké vysílání přes Periscope. Periscope je platforma pro vysílání videí v reálném čase. Video je dostupné ještě 24 hodin po vysílání, pak se k němu již nikdo nedostane.

Asi před rokem jsem vyhlásil v tomto příspěvku, že se mě můžete ptát na cokoliv a já vám dotazy zodpovím. Původně jsem z těchto témat chtěl udělat úplně nový podcast, ale nakonec jsem se do toho nepustil. Nějak mi stále něco nesedělo. Až teprve, když jsem před 14 dny objevil Periscope, tak mě trknulo, že to je to pravé! Raději mluvím, než píšu. Raději mluvím z patra, než abych sáhodlouze připravoval odpověď. Také to, že vysílání je dostupné ihned a kdkoliv se na něj může prokliknout z Twitteru to je super. Ale co je největší pecka, tak dostávám zpětnou vazbu v podobě komentářů, nebo srdíček přímo ve vysílání.

Pokud chcete, abych v příštím videu zodpověděl váš dotaz, tak mi jej napište sem pod tento článek. Také si mě přidejte na Twitteru, abyste byli jako první informováni o tom, že začalo vysílání. No a samozřejmě si stáhněte Periscope, ať můžete vysílání sledovat pohodlně kdekoliv a kdykoliv. No a také si přihlaste k odběru můj kanál na YouTube, aby vám neunikla další videa, pokud je nebudete sledovat živě.

A také mi dejte vědět, jak se vám tento nový formát líbí v komentářích.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Romana Svobodová Sedláková napsal:

    Bezva – zase jsem o trochu chytřejší, než se do toho pustím. Romana

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *