Ptejte se Mária

Všichni kdo čtou můj blog vědí, že jsem velmi otevřený člověk a nebojím se na sebe a svůj život prozradit různé zajímavosti.

Dnes tu mám skvělou příležitost pro všechny, kdo se mě chtěli na něco zeptat, ale báli se.

Ptejte se mě na cokoliv ohledně affiliate marketingu, podnikání, osobního rozvoje, vzdělávání, infoproduktů, tvorby software a jakéhokoliv dalšího tématu, které vás napadne.

Ptát se můžete skrze komentáře pod článkem, nebo na emailu info@mariorozensky.cz.

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • tomas 24.06.2014 12:40

  Proč vydělává největší částky jen cca 10% Top affiláků ? Co dělají ostatní špatně a proč také nepostupují nahoru?

 • Martin 29.05.2014 20:37

  Používáš ve svém podnikání ekonometrii, ekonomicko-matematické metody, při řízení zásob matematické modely? Zkrátka cokoliv založené na propočtech, co se učí na vysokých školách se zaměřením na ekonomiku a management?

 • Robin 29.05.2014 07:51

  Ahoj Mario,

  chtěl bych se zeptat, jaký máš názor na to, když začne i v ČR doba, kdy začnou chodit lidi vě větším počtu na web přes mobil, prokliknou se na koncový eshop, který si poté zapamatují a nakoupí na něm rovnou až na počítači? Nebude se muset tlačit na koncové eshopy, aby začaly vylepšovat nákupní proces na mobilech?

 • Jirka 28.05.2014 15:39

  Dobrý den Mário, právě rozjíždíme affiliate program v e-shopu, který je provozován na platformě od Shoptetu (affiliate modul je součástí řešení). Chtěl bych se zeptat, jaký je optimální způsob spolupráce s affiliate partnery. Zda se registrovat do jednotlivých katalogů, typu katalog.affilblog.cz a čekat na jednotlivé registrace partnerů nebo zda je lepší využít nějaké sítě, která partnery sdružuje, například VIV NETworks, Potenza, atd.

  Děkuji

 • Mário Roženský 28.05.2014 06:09

  Moc děkuji za vaše dotazy a také za dotazy, které chodí emailem. Mám jich už přes 20. Připravuji kompletně nový formát, ve kterém vám na vše odpovím.

  Klidně se ptejte dále, každá otázka mě potěší.

  Mário Roženský
 • Krakonoš 23.05.2014 12:35

  Řídíš nějakým způsobem finance podniku (finanční analýza/výkonnost podniku/Balanced Scorecard)? Děláš hodnocení investic (NPV, IRR, IR)? Děkuji.

 • Martin 22.05.2014 15:19

  Ahoj Mário, děkuji Vesmíru a jsem rád, že takhle funguje. Proč začínám zrovna takhle? No v pondělí jsem začal přemýšlet o možnosti zavedení e-shopu a to s podporou FAPI a netuším zda je to možné. A proto se ptám, je možnost zapojit FAPI do systému e-shop a to vše v šabloně MIO od Davida a společně s wordpressem to rozjet? Děkuji mnohokrát za odpověď a hlavně díky za vše co vytváříš a děje se v kiršiádě… Co je kiršiáda? více tady http://www.vlkmartin.cz/kirsiada/ :-) Krásný den. Martin

 • Petra Mikulášková 22.05.2014 10:16

  Ještě jeden dotaz k Infoproduktům. Jak stanovovat jejich ceny? Vychází to z nějakého vzorce nebo je to pocitově? Jak případně testovat cenotvorbu a nenaštvat při tom ty zákazníky, co to již mají za jinou cenu.

 • Petra Mikulášková 22.05.2014 10:14

  Jak najímáš lidi. Jak řešíš jejich odměňování. Jak je motivovat k výsledkům. Jak je delegovat. Jak to vše ukočírovat? Díky za rady.

 • top 22.05.2014 08:41

  Jak je těžké v dnešní době začít vydělávat na affiliate ? V jakém oboru bys začínal dnes ty ?

 • Miki 21.05.2014 18:47

  Staci mi na affiliate cca 200 priatelov a 22 emailov? Mne vychadza odpoved nie. Aky je Vas nazor? Oplati sa mi platit ppc adwords viac ako ppc facebook za ucelem partner predaja?

 • Toly 21.05.2014 18:40

  Ahoj zajímalo by mě jestli bys nechtěl někdy zajít na kafe a pokecat o podnikaní celkově. Dělám čistě offline, ale v hodně směrech nám chybí online marketing a praktické zkušenosti. Zajímal by mě tvůj názor a jak by jsi případně postupoval. Toly

 • Jenda 21.05.2014 17:27

  Mě by zajímal tvůj time managment, jak si rozděluješ a plánuješ práci, nějaké tipy/triky/pomůcky.

 • Chodelka Peter 21.05.2014 16:57

  Zaujíma ma (nie v zlom), čo Vás motivuje robiť affiliate managera pre infoprodukt akým je napríklad tvůrceosudu.cz (http://partneri.liborcinka.cz/prihlaseni/), mňa osobne takéto infoprodukty skutočne odpudzujú. Predpoklám, že o peniazoch to nie je…

  Ďakujem

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole