Webinář: 5 nejčastějších chyb provizních programů

Příští týden ve středu (12.11.) pořádám webinář, kde se budu věnovat 5 nejčastějším chybám v provizních programech. Tyto chyby vidím neustále. Hážou klacky pod nohy partnerům a ti nemohou dostatečně kvalitně propagovat a tudíž není provizní program efektivní, jak by mohl být.

Vzal jsem si na mušku několik velkých e-shopů, které určitě znáte, jako například MALL.cz, Pneumatiky.cz, Palmknihy.cz a další. Prošel jsem si jejich provizní programy a sepsal jejich nedostatky. O vše co jsem objevil se s vámi podělím právě ve webináři. Je toho opravdu dost a jsou to chyby, kterých se dopouští opravdu obrovské množství affiliate programů.

Když jsem se o webináři zmínil minulý týden, tak se mi jeden z e-shopů o kterých budu hovořit ozval a již nyní upravují to co jim budu vytýkat. To mě nesmírně potěšilo a líbí se mi jejich reakce. Pokud se po shlédnutí webináře několik dalších manažerů provizních programů vydá do akce a upraví provizní program, tak se můžeme těšit na lepší a kvalitnější programy a více peněz jak pro partnery, tak také samozřejmě pro provozovatele provizních programů.

Pro všechny účastníky webináře mám také připravený příjemný a užitečný dárek v hodnotě 990 Kč. Abyste jej získali, tak se stačí přihlásit na webinář a shlédnout jej do konce.

Ve druhé části webináře vám také představím novou službu, která české affiliate scéně nesmírně chyběla a na které jsem pracoval poslední dva měsíce. Tato služba posune opět provizní programy nesmírně kupředu a ulehčí mnoha obchodníkům provozování affiliate programu. Pokud vás přímo na webináři služba zaujme, mám pro všechny účastníky bonus v podobě výrazné slevy právě na tuto novou službu, kterou budu představovat.

To mě zajímá a chci se přihlásit na webinář

Webinář je vysílaný on-line ve středu 12.11.. Nemusíte nikam chodit. Můžete jej sledovat pohodlně doma na počítači, nebo tabletu. Jediné co musíte udělat je přihlásit se a já vám pošlu hodinu před webinářem pozvánku a adresu, na které se bude webinář vysílat.

webinar-5-chyb

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *