Svatba

Za poslední 3 roky jsem si léto a volno neužil tak, jako letos. Hodně jsem zpomalil a užívám si každý den. Velký vliv na to měla moje svatba, ze které naleznete níže pár fotek ;-).

Náš velký den se odehrál 28.6. v Luhačovicích. Spousta lidí se mě ptá, proč zrovna tam? Odpověď je jednoduchá, protože se nám velmi líbil tamní hotel :). Chtěli jsme mít obřad, oběd i hostinu na jednom místě, nikam nejezdit. Také jsme tam chtěli přijet už den předem, abychom si pěkně odpočinuli a naladili se. No a máme rádi wellness a spa hotely, takže volba byla jasná.

Také nesnášíme, když se jdou svatebčani fotit a všichni hladoví přešlapují před radnicí. Takže jsme naše focení přesunuli na odpoledne, šli se dobře naobědvat a pak dali všem na 3 hodiny volno. Někteří šli na přehradu, někdo si prohlédl lázeňské město, jiní šli do wellness a nebo spát. Každý dle svého a všichni tak byli na večerní program čilí a naladění.

Každý si asi přeje, aby svatba dopadla dobře a má (zejména dívky) představu své vytoužené svatby již od malička. U mé drahé polovičky to nebylo jinak. A myslím, že se nám podařilo veškerá naše očekávání překonat. Vše fungovalo naprosto úžasně a bylo to skvělé!

Po svatbě jsem si dal volno. Celý červenec jsem pracoval jen pár minut denně na emaily a telefonáty. Odpočíval jsem, užíval jsem si statusu „manžel“ :). A udělal jsem si takovou letní pohodu. Přečetl jsem spoustu knih a podíval se na vzdělávací programy, které jsem měl v záloze. Pomalu se opět vracím do pracovního tempíčka a od září jedu naplno.

A zde je pár fotek, které jsem slíbil.

svatba3

svatba4

svatba5

svatba1svatba2

Zasílat osobní články e-mailem

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • jirka 26.08.2014 17:13

  vzdělání je třeba, takže de facto jste pracoval na sobě. a to je dobře. super pro nás všechny.
  ještě nějaký děti vychovat ať jsou po taťkovi šíkovný a nadaní, ať nám to tady nezakrní a je kam se vyvíjet a posouvat.
  jo v Luhačovicích je pěkně. Tam jsem byl taky na rekreaci i manželka.

 • Zuzka 24.08.2014 21:15

  Veľmi pekné fotky. Gratulujem a prajem nech vám to vydrží až do konca života :)

 • Kamil Staš 22.08.2014 11:39

  Gratuluji.

 • Pablos 21.08.2014 20:08

  Gratulace :-) Sluši vám to..

 • Alena 21.08.2014 17:45

  krasne fotecky 😀

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole