Soutěž o licenci na AffilBox

V neděli jsem vám napsal kompletní statistiky jak se daří e-shopům, které již zavedly provizní program. Statistiky to jsou opravdu zajímavé a vyplývá z nich, že se opravdu vyplatí mít vlastní provizní program.

Chci dát možnost spustit affiliate program jednomu z mých čtenářů a proto tu mám soutěž o roční licenci na AffilBox!

Co musíte udělat?

Do komentářů mi napište, co si myslíte, že by nasazení AffilBoxu přineslo právě vašemu eshopu.

Webové stránky AffilBoxu.

Konec soutěže je v neděli 17.6.2012 ve 23:59. Poté se v pondělí s kolegy poradíme a vybereme jednoho vítěze, který od nás obdrží licenci na AffilBox na jeden rok úplně zdarma! Hodnota této licence je 3.588 Kč. Do soutěže se může zapojit kdokoliv. Pokud vítěz nebude mít využití pro tuto licenci, tak ji může poskytnout (prodat) někomu jinému.

Přeji hodně štěstí!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Přemek napsal:

  Můj e-shop se zaměřuje především na kvalitní české výrobky z oblasti bytového textilu. Nasazení AffilBoxuby pro mne znamenalo vybudovat si síť několika málo kvalitních partnerů, kterým bych poskytnul maximální možnou podporu výměnou za jejich kvalitní prezentaci mých výrobků. Jedině tak na tom můžeme vydělat všichni. Věřím, že Affil Box je dostatečně kvalitním nástrojem pro podporu úspěšného a hlavně stálého obchodu.

 2. Slavomír Bednárik napsal:

  Dúfam če podporu a zjednoduchšenie predaja internetovém obchode lepšia prezentácia výrobkov

 3. goman napsal:

  Nasazení affilboxu by přineslo více návštěvníků, tím potencionálních zákazníků a při kvalitně provedeném e-shopu tím pádem i větší obrat a větší zisk 🙂

 4. Pavel Mužák napsal:

  Affiliate marketing sleduju již nějakou dobu a vidím v něm velký potenciál. Rád bych se podílel na jeho větším rozšíření v ČR. Líbí se mi spolupráce na principu win – win, kterou je díky affilboxu možné zrealizovat ke spokojenosti všech.

 5. Michal napsal:

  Mě to by to přineslo hlavně zkušenost s jiným affiliate systémem.
  A možnost porovnání. Provozuji více e-shopů a na některých už affiliate používáme – ale jiný systém než AffilBox. Už víme, že affiliate při správné propagaci dovede přinést spoustu nových zákazníků.

 6. Michal Koch napsal:

  Jaké přínosy pro eshop očekávám nasazením AffilBoxu?

  V prvé řadě očekávám rozhodně získání nových zákazníků, tzn. objednávek, tzn. zvýšení tržeb, tzn. zvýšení zisku, kvůli kterému všichni podnikáme.
  Dle mého názoru existují i další přínosy, které nemusí být na první pohled zřejmé. Obecně affiliate systém by měl provozovateli eshopu poskytnout nový způsob, jak zařídit pro svůj eshop propagaci a nestarat se, jestli inzerovat na ten či onen web, umístit placenou reklamu do toho či onoho prostoru na stránce a zda se mu zamýšlená investice vůbec vyplatí. Nalezení nejefektivnějšího místa pro banner nebo odkaz a přivedení zákazníků může s klidem přenechat affiliate partnerům, kterým zaplatí opravdu jen za uskutečněné objednávky. Provozovatel webu tak ušetří spoustu času, nervů i vynakládáných peněz.
  To ale není vše. Pro svůj eshop získá množství zpětných odkazů a článků z relevantních webových stránek. Eshop bude najednou propagován na mnohem větším množství stránek, než by si mohl dříve dovolit, protože mimo jiné za propagaci neplatí předem, ale až po vygenerování zisku, takže výhodou je i zlepšení cash flow a zvětšení dosahu reklamy.
  Všechno tohle se dá získat nasazením běžného affiliate systémem, ale očekávám, že AffilBox mi jako provozovateli eshopu dá navíc kvalitní, jednoduchý a přehledný nástroj, který bude šetřit čas a generovat zisky mně i affiliate partnerům, bude nám poskytovat perfektní data pro vytváření ještě efektivnějších kampaní a bude nám pomáhat vytvářet mezi sebou pevný a přínosný vztah.
  Když to shrnu do jedné věty, tak nasazením AffilBoxu očekávám vyšší zisk, rozumněji využitý čas, více klidu, dlouhodobý růst eshopu, vyrovnanější cash flow a motivované partnery.

  Jaké přínosy pro sebe může očekávat Mário, když získám AffilBox zdarma?

  Extrémně spokojeného klienta, doporučení AffilBoxu dalším zájemcům, zpětnou vazbu na fungování AffilBoxu, možná i zajímavé a užitečné postřehy z jiného pohledu na AffilBox a to nejlepší na závěr – samozřejmě lahvinku kvalitního vína až pod nos 🙂

 7. Tom napsal:

  Pokud ziskam licenci zadarmo na rok dopredu, usetrene penize investuji do poplatku za implementaci naseho dodavatele eshopu a to v takovem rozsahu, aby dalsi majitele eshopu od teto firmy jiz nemuseli do implementace investovat a kody vlozili jednoduse pres administraci. Vsechny strany budou spokojene, bude to WIN-WIN reseni, tak jako je samotny princip affiliate…

 8. Bug napsal:

  Děkuji všem za moc pěkné komentáře.

  Vyhlášení vítěze: http://www.bugovo.com/a-vitezem-se-stava/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *