Představení projektu: DVD v časopisech

Nedávno jsem psal o tom, že chci koupit nějaké projekty. To jsem také udělal a postupně je lehce poupravuji k obrazu svému. Dnes bych chtěl představit první z nich.

DVD v časopisech

Dvd přílohy jsou dnes velmi populární. Mnoho lidí si kvlůli ním koupí časopis nebo noviny, které by si jinak nekoupili. Další příznivou věc, kterou na tom vidím, je, že si konečně distributoři uvědomili, že levnější ve větším objemu jim může přinést více peněz, než dražší, ale s méně prodanými kusy.

Ale zpět k projektu. Projekt když jsem ho koupil byl zavedený, na prvním místě na seznamu, s dobrým srankem(něco pod 80). Po čase mu naskočil i pagerank. Nyní jsou tyto hodnoty GTPR 5 a Srank 80, což je super. Projekt zobrazoval přílohy časopisů, které byly do systému přidávány ručně. Za dvě hoďky jsem si napsal automatické updaty, takže v databázi je hned mnohem více DVD:) a na dlouho dopředu.

Další věcí, kterou jsem zavedl je horní lišta na odkazy. Ze stránky prakticky nevedou žádné odkazy, tudíž toto budou jediné co tam budou. Mám v úmyslu prodat celkem 7 odkazů.

Cena odkazu / měsíc:

 • Homepage(P5,S80): 300Kč
 • Jiné stránky(P4,S15-35): 200Kč
 • Sitewide: 400Kč
 • Při větším objemu nabízím slevu

Návštěvnost:

 • 1000 unikátních IP / den
 • 230 000 pageviews / měsíc

pokud by jste měli o odkaz zájem, můžete mi napsat na webtrhu, nebo na email

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Arpád napsal:

  gratuluji, dobrej kup :o)

  cenu se asi nedozvime,…. ?

 2. Bug napsal:

  jojo moc dobrej, děkuji:)

  myslím, že není moudré zveřejnit cenu, ale 1/4 už se mi vrátila zpět:).

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *