Podcast #6: Půl roku v Praze

V Praze jsem od loňského léta a jsem tam velmi spokojen. Za tu dobu jsem posbíral spoustu postřehů o které se s vámi chci podělit a pomoci tak třeba někomu s rozhodováním, zda se přestěhovat, nebo ne. V podcastu zmiňuji, co mě vedlo k tomu, abych se do Prahy přestěhoval, jaké byly mé cíle, jak se mi tyto cíle podařilo naplnit, ale také jaké věci na Praze se mi nelíbí.

 Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Jirka napsal:

  V Praze bydlim 3 mesice a vidim to hodne podobne jako ty. Zkusenost je to dobra, ale rozhodne to neni mesto, ve kterem bych chtel zustat cely zivot. At se dari Mario.

 2. Zajimavy podcast. Praha (stejne jako kazde velke mesto) je stresove narocna a proto v ni vydrzi po cely zivot vydrzi vetsinou pouze rodaci. Pristehovalci se velmi casto v pozdejsim veku presouvaji do svych rodnych mest, ve kterych maji vetsi klid.

 3. Dneska jsem poslouchal tvůj podcast v autě. Já tedy celý život bydlel v Praze a líbilo se mi tam. Teď jsem se odstěhoval za Prahu a taky to má spoustu výhod. Prostě něco za něco…

 4. Miškin napsal:

  Měl jsem to podobně, v Praze se daj nabrat zkušenosti a kontakty, ale jinak je to tam otrava 🙂

 5. Zmont napsal:

  Díky za inspirativní podcat, taky jsem se před 5 lety přestěhoval do Prahy a řešil podobné problémy.

 6. Václav napsal:

  Také přemýšlím o přestěhování do Prahy, určitě je to hodně velká změna a velká výzva.

 7. Honza napsal:

  Ta výzva a potřeba zvednout se, protože jiná možnost není je podobná, jako když zaměstnanec chce dát výpověď a postavit se na vlastní nohy.
  Ty jsi měl dobré, že v případě neúspěchu nemáš takové závazky.
  Já teď jdu do megahypotéky a doufám, že mě to také pořádně nakopne, přestanu řešit kraviny a budu rozumněji nakládat s časem.

 8. Mates napsal:

  Bezvadný podcast, s tím, že je stěhování výzva, která stojí za to, souhlasím. Před měsícem jsem se stěhoval z Moravy, taky jsem mohl být u rodičů na zahradě se psem, peníze na 2 nájmy,…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *