Kde všude mě můžete sledovat

Velmi se mi líbí koncept Pata Flynna „Be everywhere“. Tedy využít všech možných kanálů, jak doručit obsah ke svým čtenářům. Níže jsou vyjmenovány všechny cesty, kudy se k mému obsahu online můžete dostat.

RSS

Můj blog byste měli mít určitě přidaný v RSS. Protože jedině tak budete ihned vědět, když vydám nový podcast, natočím nové video, nebo budu pořádat soutěž.

Twitter

Na twitter většinou píšu kratší zprávy, nápady, či komentáře k aktuálnímu dění. Pokud jste si mě nepřidali do RSS, tak Twitter je druhá možnost, jak se dozvědět o nových článcích.

Facebook

Facebook používám spíše pro komunikaci s přáteli. Také zde publikuji články a účastním se diskuzí.

iTunes

Podcasty jsou nejnovější přírůstek do mé publikační činnosti. Za poslední 2 měsíce co podcasty natáčím je shlédlo více než 2.500 lidí!

YouTube

Video je občas nejlepší způsob jak vysvětlit a ukázat určitou problematiku. Takže zde naleznete především návody k programům, či tipy, jak snadno něco nastavit.

Pokud mi chcete poslat e-mail, tak můžete na: bugovo@gmail.com

A sice poslední, ale neméně důležitý je odběr zajímavých informací na email. Pokud se do mého seznamu přihlásite, tak jako první budete vědět, když spustím nový software. Také jako jediní budete vědět zákulisní informace, které jinde nesděluji (na blog nenapíši, kolik máme klientů, kolik jsem si vloni vydělal peněz, ale v emailu se to dozvíte).

Přihlašte se hned!
[embedit snippet=“email-signup“]

 

 

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Pavel 30.01.2013 05:51

  Osobní vizitka vypadá dobře, to zkusím taky :)

 • Mirek 24.01.2013 14:33

  díky za shrnutí kontaktů, jen pro doplnění příjde mi dobrý nápad mít osobní vizitku tak jak to má například Frances (affilblog.cz) http://frantisekszabo.cz/

 • Daniel 24.01.2013 12:19

  Treti podcast byl asi nejlepsi. Libilo se mi, jak jsi mluvil sam. A musim rict, ze me to docela nakopnulo, protoze jsem byl zrovna v nejaky spatny nalade. Jen tak dal!

 • Mário Roženský 24.01.2013 11:17

  Martin – Nechci to zahltit kvantem příspěvků, chci držet nějakou informační hodnotu a přínosnost. Takže než abych teď honem tlačil další podcast, tak si raději počkám, až mě napadne dobrý řečník, s kým by se dal podcast natočit.

  Mário Roženský
 • Martin 24.01.2013 11:01

  A co kdybys psal častěji :)

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole