Jsem affiliate manager pro Miliónové impérium

S Davidem Kiršem se znám už asi 2 roky. Poprvé jsme se potkali, když jsme potřebovali systém pro hromadné rozesílání emailů na naše zákazníky ve slevovém serveru. David provozuje SmartEmailing, což je naprosto skvělý nástroj právě pro případy, kdy rozesíláte tisíce či deseti-tisíce emailů a chcete mít dokonalý přehled o tom, kdo jej otevřel, přečetl a na co kliknul. Později se stal jedním z prvních zákazníků  AffilBoxu. Postupně slovo dalo slovo a ocenil mé rady ze světa affiliate a zvolil si mě jako affiliate managera pro svou novou kampaň!

Určitě jste mnozí zaznamenali jeho skvělou kampaň na program Email Academy, ve kterém jsme se dozvěděli, jak využít email coby svého skvělého pomocníka a jak nerozesílat spam. I já jsem některé rady využil a fungují naprosto špičkově. Díky této kampani nasbíral David ohromné množství zkušeností s tím, jak takovouto kampaň dělat. Jak vzít něco co člověk umí a zná a vydělat na tom peníze. Taková kampaň nemá u nás u jednotlivce obdoby. Celkem bylo v kampani vyplaceno 782.000 Kč na provizích a dalších 155.000 Kč v odměnách pro partnery!

Na srpen chystá David novou kampaň. Tato kampaň je nazvána Miliónové impérium – opět se jedná o trénink určený pro jednotlivce, či malé firmy, ve kterém se naučíte, jak díky tomu, co znáte můžete do roka vydělat milion korun!

Více informací se dozvíte přímo v provizním programu, nebo v následujícím videu.

[embedit snippet=“mi-vid1″]

Na co se můžete těšit?

Na odměnu 3.000 Kč za každého uživatele, který si trénink objedná a zaplatí. Deset nejlepších partnerů získává pobyt v ***** hotelu Kempinski River Park Bratislava. A pět nejlepších partnerů si rozdělí 205.000 Kč na finančních bonusech.

Nejsou to špičkové odměny? Myslím si, že není v ČR jiná affiliate kampaň, která by vám nabídla něco alespoň vzdáleně podobného!

Jak propagovat?

Nejvyšší účinnosti a počtů konverzí dosáhli partneři v poslední kampani tímto postupem:

  • Pozvali svou databázi kontaktů zdarma na trénink
  • Umístili na své stránky reklamní bannery a odkazy s upoutávkou.
  • V druhé fázi znovu oslovili kontakty a odkázali je přímo na sale page / prodejní stránku.

Kdy to celé začne?

Celá kampaň odstartuje 1.8., takže buďte připraveni!

Dotazy?

Na další informace se můžete podívat v PDF.

A ještě video pro ty z vás, kteří systém AffilBox neznají a používají jej poprvé.

[embedit snippet=“mi-vid2″]

Protože jsem affiliate manager této kampaně, tak veškeré dotazy můžete směrovat na mě a to na adresu affiliate@milionoveimperium.cz, kde vám na ně rád odpovím. Případně mě můžete kontaktovat také dalšími kanály jako je Twitter, Skype, Facebook, či osobně, nebo telefonem. Pokusím se vám být co nejvíce nápomocen, abyste z kampaně utržili co nejvíce!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *