Již za 3 týdny startuje affiliate program, který nemá u nás obdoby!

Za 3 týdny, 11. března, se otevřou brány vzdělávacího programu EmailAcademy PREMIUM! Je to opět obrovská příležitost pro všechny partnery k tomu, aby si skvěle vydělali.

Odměnou za jednoho dovedeného zákazníka je 2.500 Kč, což je 44 % a je to nejštědřejší odměna pro partnery, jakou kde najdete. K samotné super provizi navíc můžete získat jeden z báječných dárků pro 20 nejlepších partnerů. A tou peckou pro nejlepšího partnera je Aston Martin V8 Vantage na rok, včetně paliva. Odměny na dalších místech jsou také skvělé, podívejte se na obrázek.

EmailAcademy PREMIUM odměny

EmailAcademy PREMIUM odměny

Pokud jsem vás naladil, tak se můžete REGISTROVAT. Pro vaši podporu je připravena affiliate manažerka a také kompletní vzdělávací kurz pro affiliate partnery, který dostanete ZDARMA! Takže pokud stále váháte, tak už nemusíte a šup registrovat se!

Abyste se vyznali v AffilBoxu a věděli, kde co najdete a snáze se vám tak propagovalo, tak jsem pro vás natočil video.

Pokud se pustíte do propagace a budete mít dotazy, tak se klidně můžete obrátit také na mě a já rád poradím.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Tom napsal:

    To vypadá zajímavě. Aston je můj 🙂

  2. Dominičan napsal:

    Nedivím se, že je ta provize nastavena tak vysoko….:-) Ale třeba se mýlím a bude zájem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *