Hledám správce webů

Hledám nového kolegu, který by nám pomohl se správou webů a přípravou nových. Obsahem práce bude správa webů k našim aplikacím www.affilbox.cz, www.supportbox.cz, k mé knize knihaoaffiliate.cz, tohoto osobního blogu a dalších webových stránek, které provozujeme a které chystáme.

Většina stránek je postavena na WordPressu s vlastní šablonou, nebo na skvělém MioWebu. Pro jednodušší stránky využíváme LeadPages. Takže bychom potřebovali, aby si měl z těmito platformami zkušenosti.

Všechny naše projekty jsou napojeny na SmartEmailing a FAPI. Takže je potřeba vědět, jak toto propojení systémů funguje. Pokud by si uměl „hacky“ a trošku věci přiohnout, tak to bude jedině plus, protože si rádi vymýšlíme vychytávky, které standardní cestou řešit nejdou.

Potřebujeme upravovat šablony, editovat tlačítka, měnit odkazy, pokud umíš i trošku grafiky, tak je to jedině dobře. Občas se nám hodí šikovný plug-in, který nám s něčím pomůže.

Myslíš že by si nám se správou našich webů uměl pomoci? Pár webů už máme, pár chystáme do konce roku. Vše chceme posunout na kompletně novou úroveň a na to potřebujeme právě tebe.

Preferujeme jedince, nad firmou. Hledáme někoho flexibilního, kdo rád řeší zajímavé a složité vychytávky, aby co nejlépe optimalizoval stránku a scripty.

Pokud tě výše napsané zaujalo, tak mi napiš na info@mariorozensky.cz a pošli mi odkazy na weby, které si dělal, či spravuješ. Připiš informaci, co přesně si na nich dělal. Budu se těšit na naši spolupráci.

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Lukáš Chmela 26.09.2014 10:09

  Hledáme podobného…vypadá, že nejsou a bude třeba zainvestovat a vychovat…

 • Tomas 04.09.2014 11:08

  Už jste někoho našel nebo máte na někoho dobré doporučení…?

  • Mário Roženský 05.09.2014 00:41

   Bohužel, zatím ne :(

   Mário Roženský

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole