Hledám kolegu pro péči o zákazníky

Hledám do teamu človíčka, který by pečoval o zákazníky AffilBoxu a od příštího měsíce také SupportBoxu. Velmi si zakládám na kvalitě péče o naše zákazníky. Aktuálně vedou veškeré emaily i telefonní čísla ke mně. Nicméně chci si trošku uvolnit ruce a poskytnout našim zákazníkům ještě lepší servis.

Hledám posilu do našeho teamu, která by se starala o zákazníky, o jejich dotazy emailem a také o vytváření a doplňování dokumentace na webových stránkách a v rámci aplikace.

Práce to není nikterak náročná, stačí v pravidelných intervalech kontrolovat aplikaci, do keteré nám padají přijaté emaily a odpovídat na dotazy zákazníků. Tvorba článků a návodů zabere cca 1 hod / článek. Návody lze psát kdykoliv (například mezi vyřizováním emailů).

Naprostou nutností je bezchybný psaný projev a prozákaznický přístup. Touha pečovat a hýčkat. Vyjít vždy vstříc a maximálně pomoci. Pokud jste četli Štěstí doručeno, tak víte o čem mluvím :).

Na oplátku získáte přístup k zajímavým nástrojům a vyzkoušíte si, jaké je to pracovat v teamu, kterému není cizí inovace a využívání nejmodernějších technologií. Dostanete přístup ke všem vzdělávacím materiálům a knihám, které do firmy zakupuji. Vzdělávání u nás hraje hlavní roli. Všichni se neustále učíme.

Pokud vás daná pozice zaujala, tak mi napište na info@eolympic.cz. Do emailu mi napište, proč zrovna vy jste ten nejvhodnější kandidát na péči o zákazníky, proč chcete do našeho teamu a co aktuálně z pohledu zákazníka děláme na stránkách AffilBox.cz špatně a měli bychom to opravit.

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Jirka F. 02.06.2014 11:09

  Dobrý den Mário. Chci se zeptat, jedná se o práci na fulltime?

  • Mário Roženský 02.06.2014 11:16

   Ano, jedná se o práci na fulltime.

   Mário Roženský
 • Mário Roženský 02.06.2014 10:19

  Do kanceláře docházet netřeba, jedná se o práci z domova.

  Mário Roženský
 • Martin 02.06.2014 10:17

  Přepošlu kamarádovi:) Je nutné docházet do kanceláře?

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole