Dokončený projekt www.ufon.cz

Občas se podaří získat zajímavou zakázku, ale jen málokdy se podaří získat tak velkou a zajímavou zakázku, jako je web a eshop pro mobilního operátora. Jednak co do náročnosti projektu, tak také jako pěknou referenci.

Koncem léta byla dokončena analýza a započaly práce na novém webu. Důvodů pro nový web bylo několik. Dozrání ufona a tudíž změna způsobu komunikace firmy se zákazníky, nemožnost provést některé nutné úpravy bez využití služeb původního dodavatele a v neposlední řadě také odlehčení celého designu a zpřehlednění informací.

Celé technologické pozadí bylo připraveno během asi 14 dní. Celý systém jede na PHP, MySQL, JavaScriptu a Smarty. Založeno je to na mojem miniframeworku, který dosti usnadní vytváření a úpravy tabulek v databízi a hlavně tříd, které s nimi pracují.

Zbytek systému byl naprogramován během cca měsíce a poté byly doprogramovávány speciality typu „ověření pokrytí signálem“ apod. Následoval nasazení na ostré servery přímo u operátora a opět spousta testování.

Během práce na této zakázce jsem se naučil spoustu nových technologií, které určitě budu moci využít v budoucnu v dalších projektech.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. deLiq napsal:

    Congratz, myslím že to je doopravdy úspěch 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *