Dnes spouštíme AffilBox

Po dvou měsících programování, vylepšování a testování dnes spouštíme software pro váš affiliate program nazvaný AffilBox.

Jedná se o aplikaci, díky které si kdokoliv může spustit provizní systém pro své stránky / eshop / objednávkový formulář / rezervační formulář během 5ti minut! Podobné řešení mi u nás chybělo a zahraniční řešení, která jsou dostupná buď neobsahují češtinu, nebo jsou strašně složitá na ovládání a pro člověka, co přišel k proviznímu marketingu poprvé nepochopitelná. Takový člověk to radši vzdá, než aby věnoval čas na zkoumání nastavení, když ani neví, co mu to přinese.

Věřím, že náš systém udělá menší revoluci v affiliate marketingu v Česku. Aplikace je od začátku navrhována s cílem co největší přehlednosti a ke všem funkcím je podrobný manuál. Ale aby nováček na tomto trhu netápal, tak mu nabízíme také konzultace a pomoc s uvedením provizního programu. Poradíme, jak na to. Jak správně program umístit na své stránky, jaké provize nabídnout, jak motivovat své partnery apod. Nebojte se zeptat, rádi odpovíme.

Jako vše, tak i AffilBox něco stojí. Ceny začínají na 500 Kč / měsíc u základní verze. Nabízíme všem jeden měsíc na zkoušku, aby si systém osahali a naučili se s ním pracovat a zjistili, zda jim dokážeme nabídnout plný servis a pomoc, kterou inzerujeme. Ceny jsou minimálně pro prvních pár zákazníku orientační a budeme je určovat individuálně. Hlavně se nebojte ptát, veškeré konzultace jsou zadarmo!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *