Dnes byla spuštěna první full verze AffilBoxu

Dámy a pánové, je to tu! AffilBox v1.0 byl v noci nahrán na server a je možno si jej začít objednávat!

V čem se tato verze liší od těch předchozích?

Toto je verze ke které jsem směřoval a kterou považuji za velmi solidní software na správu provizního programu. Neumí to vše, co třeba zahraniční software, ale umí to vše, co by člověk, který s provizním software začíná mohl chtít. Ba dokonce si s ním vystačí i profíci, kteří během jednoho měsíce vyplatí partnerům na provizích 1.000.000 Kč!

Co jste na tom tak dlouho dělali?

A co jste na tom proboha vyvíjeli půl roku? Programovali jsme programovali, testovali, zkoušeli. Pak jsme na měsíc přestali. Pak jsme se zamysleli, celé to předělali a nyní vám  předkládáme naše dílo v celé své kráse!

Vzhled AffilBoxu

Někdo to už používá, tak co to vlastně je ta full verze?

Ano AffilBox používá již 43 našich klientů. První verzi pro veřejnost jsme vypustili začátkem září. Tehdy to bylo ještě za 500 kč měsíčně a vypadalo to celé jinak. Ale protože dáme na názor našich klientů, tak jsme vše zjednodušili, zpřehlednili a zlevnili! Nyní si tento skvělý software můžete pořídit již za 1.990 Kč bez DPH!

Hele to je super, já z toho taky něco chci!

Tak to není problém, každému, kdo dohodí klienta, tak dám 500 Kč! Takže se rozhlédněte okolo a zamyslete se, zda neznáte někoho s eshopem, kdo by mohl AffilBox chtít. Anebo pokud to chcete vzít trošku pasivněji, tak se registrujte do našeho provizního programu, kde naleznete další informace a bannery, které můžete použít.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Pavel Mužák napsal:

  Vypadá to velmi dobře. A je možné spustit partnerský program na více vlastních eshopů, nebo musí být pro každý eshop zakoupen Affilbox zvlášť?

 2. Bug napsal:

  Pro každou doménu(subdoménu) na které Affilbox pojede je nutno zakoupit samostatnou licenci, ale v rámci jedné licence můžete propagovat neomezené množství eshopů.

 3. LukasP napsal:

  Ten design vypadá fakt skvěle, jak jsem odpovídal na mém blogu na tvůj dotaz, že se mi designově libí billapp.cz, tak si troufám říct, že je to podle screenu hodně povedený a stejně čistý design.

  Jako affiláka mě tedy spíše zajímá, kdo nabízí affil veřejně k registraci, ke komu se mohu zapojit apod.

 4. Bug napsal:

  Děkuji Lukáši. Veřejně ti můžu říct jen affiliate.emailacademy.cz.

  S ostatními nejsem zatím domluven, ale mám jakousi beta verzi katalogu, kam budou moci eshopy své programy exportovat a vylistovat se tam. Leč je to beta už asi měsíc a teď nebyl čas se tomu věnovat. Snad bude teď po spuštění :-D.

  A taky se můžeš zapojit do našeho affiliate programu. Přeci jen je tu prý 20tis. eshopů a AffilBox využívá 43 (z toho asi 15 nejsou eshopy). Takže prostor na pěkné provize tu je ;-).

 5. Martin napsal:

  Má to strašně hezký design, stejně jako design tohoto blogu, je vidět, že to dělal někdo kdo má grafický cit.

 6. Papi Chulo napsal:

  Pecka, gratulace!

 7. Radek napsal:

  Vypadá to dost dobře, jak z hlediska designu, tak z hlediska funkcí. Myslím, že něco takovýho tady právě chybělo, chtěl jsem kdysi nahodit Post Affiliate Pro na můj shop s Grow It produkty a byla to hrůza, instalace nešla, musel jsem na to někoho najmout a pak to bylo celý takový moc masivní, v angličtině, však všichni víme. Shop už teď nemám, ale jak nějaký bude, hned to testnu 😉

 8. Bug napsal:

  Děkuji všem za pochvalné komentáře, velmi to potěší!

 9. Ahoj, bodl by nějaký manuál, jak na affilate. Než to vše řešit s každým individuálně. Affli academy by byla super. Viz David Kirš.

 10. To je super.
  takže cena je pro jeden web, ale když mám webů víc, můžu je spravovat pod jednou administrací a loginem, jenom musím přikoupit víc licencí? Je to tak?

  Možná bys mohl napsat nějaké srovnání tvého systému a konkurenčních (třeba v tabulce), aby si každý rychle dokázal udělat obrázek, proč zvolit affilbox.cz

  Jinak dnes expiruje doména shopbox.cz, kdybys měl Mario zájem. 🙂

 11. frances napsal:

  Mario chvalim jednoduchost a prehlednost. Jeste tam chybi par veci, ale i tak muzu rict ze se jedna o velice dobry software s neskutecne priznivou cenovou politikou:)

 12. Bug napsal:

  Josef – cena je vázaná na doménu (instanci systému), kolik na ní budeš propagovat webů / eshopů je na tobě :). Takže si klidně můžeš rozjet provizní síť.

  Jen tak v rychlosti, co mě napadne z hlavy proč zvolit náš software:

  1) Jsme česky
  2) Jsme přehlední
  3) Bereme telefony
  4) Umíme improvizovat
  5) Jsme rychlí
  6) Neděláme jen SW, ale i poradenství

  Nejsme určitě nejlepší na světě (ale děláme na tom :)).

 13. velký vezír napsal:

  Ta cena 1990 je za měsíc? Pokud ano, tak mi to přijde moc pro malé eshopy.
  A pokud to je jednorázová cena, tak mi přijde, že to za tu práci nestojí 🙂

  • Bug napsal:

   Ta cena je jednorázová. Přijde mi tak akurát. Nějaké dobré řešení pro affiliate u nás chybí a já chci tuto komunitu podpořit, takže proč nedat takovou cenu?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *