Děkuji že mě čtete!

Dneska můj blog překročil 100 čtenářů, co mě mají v RSS. Je to moc pěkný milník. Dlouhou dobu můj blog ležel ladem, protože jsem neměl chuť nic sem zveřejňovat. Poté, co jsem se pustil do affiliate businessu, tak jsem tu chuť opět dostal a začal jsem psát alespoň jeden příspěvek týdně. Ještě koncem prosince to bylo pouhých 45 čtenářů.

Pokud chcete vždy vědět o novém článku, tak si mě přidejte na:
RSS
Twitter
Facebook

Doufám, že se vám budou mé články líbit i nadále a zůstanete mi věrni. Děkuji.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Radek napsal:

  Já děkuju, že píšeš. Díky tvým článkům měl affil začal pořádně lákat a já jsem konečně nějaký affil minisite udělal 🙂

 2. Chalupář napsal:

  To je pěkné číslo, další mezník je 200 nebo více ? Jinak já se vždy rád kouknu na nové postřehy ze světa, zvláště pak píše-li je kolega z oboru ,) Tímto postem jsi mě „kopnul“ , abych si udělal a odškrtnul si z todu listu nahození feedburneru. Jsem zvědavý kdy se mi tam zobrazí první stovečka. Tak ať se ti daří a vydrží chuť psát!

 3. Bug napsal:

  Radek – a jak se stránce daří?

  Chalupář – feedburner mám prakticky od začátku. Nemám rád RSS bez něj, blbě se přidávají do čtečky :-D.

 4. Radek napsal:

  Zatím jede tak půl na půl z trafficu, který tam posílám z mých dalších webů a z organic trafficu ze SERP. Zkusím otestovat konverze, běží to jen pár dnů, takže nevím kolik je toho schváleného. Ale nevypadá to zatím nejhůř, jako alternativa k Adsense zajímavé, i když asi ne tak výdělečné 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *