A vítězem se stává…

Děkuji všem, kdo vložili komentář do mé soutěže. Celkem se mi tu sešlo 7 komentářů a s kolegy jsme vybrali jednoho vítěze.

Fanfáry…. Michal Koch, gratulujeme!

Vítězný komentář:

Jaké přínosy pro eshop očekávám nasazením AffilBoxu?

V prvé řadě očekávám rozhodně získání nových zákazníků, tzn. objednávek, tzn. zvýšení tržeb, tzn. zvýšení zisku, kvůli kterému všichni podnikáme.
Dle mého názoru existují i další přínosy, které nemusí být na první pohled zřejmé. Obecně affiliate systém by měl provozovateli eshopu poskytnout nový způsob, jak zařídit pro svůj eshop propagaci a nestarat se, jestli inzerovat na ten či onen web, umístit placenou reklamu do toho či onoho prostoru na stránce a zda se mu zamýšlená investice vůbec vyplatí. Nalezení nejefektivnějšího místa pro banner nebo odkaz a přivedení zákazníků může s klidem přenechat affiliate partnerům, kterým zaplatí opravdu jen za uskutečněné objednávky. Provozovatel webu tak ušetří spoustu času, nervů i vynakládáných peněz.
To ale není vše. Pro svůj eshop získá množství zpětných odkazů a článků z relevantních webových stránek. Eshop bude najednou propagován na mnohem větším množství stránek, než by si mohl dříve dovolit, protože mimo jiné za propagaci neplatí předem, ale až po vygenerování zisku, takže výhodou je i zlepšení cash flow a zvětšení dosahu reklamy.
Všechno tohle se dá získat nasazením běžného affiliate systémem, ale očekávám, že AffilBox mi jako provozovateli eshopu dá navíc kvalitní, jednoduchý a přehledný nástroj, který bude šetřit čas a generovat zisky mně i affiliate partnerům, bude nám poskytovat perfektní data pro vytváření ještě efektivnějších kampaní a bude nám pomáhat vytvářet mezi sebou pevný a přínosný vztah.
Když to shrnu do jedné věty, tak nasazením AffilBoxu očekávám vyšší zisk, rozumněji využitý čas, více klidu, dlouhodobý růst eshopu, vyrovnanější cash flow a motivované partnery.

Jaké přínosy pro sebe může očekávat Mário, když získám AffilBox zdarma?

Extrémně spokojeného klienta, doporučení AffilBoxu dalším zájemcům, zpětnou vazbu na fungování AffilBoxu, možná i zajímavé a užitečné postřehy z jiného pohledu na AffilBox a to nejlepší na závěr – samozřejmě lahvinku kvalitního vína až pod nos 🙂

Ne nenechali jsme se uplatit lahvinkou, ale líbí se nám dlouhý popis možností využití AffilBoxu a jeho přínosů pro provozovatele eshopu.

Děkuji všem, kdo se soutěže zúčastnili a vložili svůj komentář. Moc děkuji za pozitivní a příjemné reakce na to, jak byste dokázali náš SW využít. Vítěze budu kontaktovat.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Michal Koch napsal:

    Děkuju za příjemné překvapení 🙂 Mám z výhry velkou radost a těším se, až budu moct AffilBox pořádně vyzkoušet.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *