3. affiliate čtvrtek 12.12. v 18h

S železnou pravidelností i v prosinci se uskuteční Affiliate čtvrtek. Tentokrát se jedná již o třetí setkání lidí okolo affiliate marketingu, kteří se nebojí otevřeně diskutovat o svém podnikání a o tom jak se jim daří. co zrovna jim funguje, kolik vydělají a na čem pracují.

Tentokráte se můžeme těšit na zahraničního hosta, kterým je affiliate manager zahraniční affiliate sítě Frank Nowak, kterého k nám pozval Tomáš Dekan ze sítě affilnet.cz, kterému chci tímto poděkovat za jeho pomoc při organizaci.

Akce se bude konat 12.12. v restauraci Fregata od 18 hodin.

Přihlásit se můžete již nyní ve Facebook skupině zde: https://www.facebook.com/events/190197124503465/

Na všechny se těšíme a věříme, že bude opět panovat tak příjemně přátelská atmosféra, jako u minulých dvou setkání. Svou účast přislíbila také velmi zvučná jména affiliate v ČR. Pokud se v tomto oboru pohybujete již dlouho, nebo teprve začínáte, tak se přijďte podívat, dát si něco dobrého a popovídat si. Určitě to bude stát za to!

Včera proběhl také webinář pořádaný Tomášem Dekanem, na kterém jsem byl hostem spolu s Františkem Szabo. Záznam si můžete prohlédnout zde.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *