Podcast #12: Mé 4 roky ve světě SaaS aplikací

V sobotu oslavil AffilBox 4 roky. Byla to první SaaS aplikace, kterou jsem vyvinul a uvedl na trh. Postupem času jsem vytvořil několik dalších aplikací a tou nejnovější je SupportBox. Nástroj pro zjednodušení e-mailové podpory pro týmy ve firmě.

Za tyto 4 roky jsem se toho mnoho naučil a pokud by vás zajímalo, co to obnáší takovou SaaS aplikaci vyvinout, tak mám pro vás celý příběh, od té první, přes ty další, až po tu poslední. Dozvíte se, na jaké úskalí jsem narazil, nebo třeba kolik mě dosud vývoj SupportBoxu stál.

SupportBox můžete pro svou firmu vyzkoušet také na 14 dní zdarma.

 Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

  • Petr 10.09.2015 13:16

    Děkuji za zajímavý podcast. Délka mi vyhovovala, nemám rád takové ty krátké podcasty, kde vysloví myšlenku, ale není čas ji dále rozvinout.

    Také přemýslím na vývojem vlastní SaaS aplikace a dozvěděl jsem se hodně zajímavých věcí. Uvažoval jsem i nad unlimited verzí, díky Vám vím, že by to byla asi chyba.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole