Podcast #12: Mé 4 roky ve světě SaaS aplikací

V sobotu oslavil AffilBox 4 roky. Byla to první SaaS aplikace, kterou jsem vyvinul a uvedl na trh. Postupem času jsem vytvořil několik dalších aplikací a tou nejnovější je SupportBox. Nástroj pro zjednodušení e-mailové podpory pro týmy ve firmě.

Za tyto 4 roky jsem se toho mnoho naučil a pokud by vás zajímalo, co to obnáší takovou SaaS aplikaci vyvinout, tak mám pro vás celý příběh, od té první, přes ty další, až po tu poslední. Dozvíte se, na jaké úskalí jsem narazil, nebo třeba kolik mě dosud vývoj SupportBoxu stál.

SupportBox můžete pro svou firmu vyzkoušet také na 14 dní zdarma.

 Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Petr napsal:

    Děkuji za zajímavý podcast. Délka mi vyhovovala, nemám rád takové ty krátké podcasty, kde vysloví myšlenku, ale není čas ji dále rozvinout.

    Také přemýslím na vývojem vlastní SaaS aplikace a dozvěděl jsem se hodně zajímavých věcí. Uvažoval jsem i nad unlimited verzí, díky Vám vím, že by to byla asi chyba.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *