LinkMonitor – zajímavý nástroj s růžovou budoucností

Narazil jsem na velmi pěkný nástroj na monitorování odkazů nazvaný LinkMonitor. Aktuální verze umožňuje přidat si vaše weby a nabídnout prodej odkazů. Můžete monitorovat své zákazníky, zapsat si kam jste jaký odkaz vyměnili (lze zadat i 3-way linky). Celá aplikace vypadá velmi pěkně a snadno se používá.

Výsledkem může být třeba takovýto výpis (omlouvám se za ty posuvníky, ale musel jsem to trošku oseknout, protože to přesahovalo do menu). Pokud by si chtěl někdo koupit odkaz, tak můžete.

[iframe http://linkmonitor.cz/api/websmin/email/info%40eolympic.cz 485 555]

Aktuálně probíhá nábor nových webů s reklamními plochami a časem by mělo dojít k nabídnutí těchto ploch velkým agenturám a inzerentům.

Uvidíme, nakolik se tento nástroj ujme a zda bude mít autor dost sil ho dotáhnout do kvalitního a funkčního tržiště odkazů, které v ČR opravdu razantně chybí.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

  • frances 27.03.2012 07:39

    Díky za připomínky, aplikace se neustále ladí a vyvíjí, už máme 4 verzi a tento týden by měla spatřit světlo světa verze nová. Počítadlo externích odakzů máme v toho listu:)
    Sledujte náš facebook a buďte v obraze: https://www.facebook.com/pages/LinkMonitor/143735385697683

  • Pepa 26.03.2012 18:39

    Přiznám se že díky tomu videu jsem konečně získal přehled co ta aplikace umí. Jako potencionální zájemce o odkazy bych ocenil: v nabídce odkazů označit možnost sitewide/onesite a možnost nahlédnout na plochy k prodeji ostatních uživatelů. Do budoucna bych v aplikaci moc rád viděl počítadlo externích odkazů z webu. Držim klukům palce ať se podaří rozjet…

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole