WOW, je to tady!

Je to tady! Před pár okamžiky jsme spustili prodej placené části Miliónového impéria. WOW! Je to super pocit. Již jsem spouštěl spoustu projektů, některé jako třeba web mobilního operátora byly docela náročné, ale toto byla opravdu výzva.

Za měsíc a půl jsme dali dokupy neskutečný nástroj. Rozebrali jsme několik produktů do nejmenšího detailu, abychom pochopili, jak fungují. Upravili jsme je a složili zpět dohromady. Dokonce jsme vyvinuli nástroje úplně nové! Vše jsme přizpůsobili tak, aby to tvořilo jeden kompaktní a skvěle fungující celek.

Já osobně měl na starosti kompletní technické zázemí projektu, jeho napojení a funkčnost. Poslední měsíc, mimo asi 5 dní, jsem dělal 13 a více hodin denně. Ale ten výsledek stojí za to! A víte co? Neskutečně jsem si to užil. Na celém projektu se podílí skvělí lidé, z nichž každý špičkově rozumí svému oboru a proto to celé do sebe tak krásně zapadlo.

Myslím si, že se zrodilo něco, co může během příštích pár let změnit podnikání na českém internetu. Před pár lety tu WebTrh zničil internetové podnikání a dal současné generaci internetových podnikatelů špatný náhled. Spousta mladých kluků dělá jednoduchý web s vidinou toho, že na něm vydělají za měsíc 100 Kč. Ano, to je pěkné, ale není to podnikání. Všichni tito drobní webaři radši vydělají 100 Kč bez rizika, než aby se pustili do něčeho většího a vydělali 100.000 Kč. Věřím, že toto se díky Miliónovému impériu změní. Že spousta mladých lidí dostane novou vizi a návod na to, jak toho můžou dosáhnout. Ano není to pro každého. Jen málo lidí se odváží něco riskovat. Ale ti co se odváží, ti budou úspěšní.

Miliónové impérium je trénink o tom, jak tvořit info-produkty. O tom, jak tyto produkty prodávat. O tom, jak k tomu využít chytré nástroje. O tom, jak nechat internet, aby pracoval za vás. V průběhu celého tréninku se nás můžete ptát na libovolné otázky z vašeho podnikání, na které chcete znát odopovědi a my vám poradíme. K tomu získáte bonusy, slevy a přístup na webinář. Stanete se také součástí komunity lidí, kteří mají zájem o stejný typ podnikání jako vy a můžete si vzájemně pomoci.

Pokud se do tréninku registrujete, děkuji, beru to jako ocenění mé práce.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. frances napsal:

  Dobře že to klaplo, dnes jsem koukal na poslední video a musím uznat že mě docela dost překvapila výsledná cena kurzu tuším 9400Kč/kurz, opravdu jsem zvědav na výsledné statistiky protože toto není pro většinu lidí zanedbatelná částka. Když to porovnám s emailacademy, která měla cílovku trošku jinde a ta peníze měla je to zajímavý rozdíl.

 2. Mirek napsal:

  Já si myslím že na to ještě v cz nedozrála doba. Určitě né na projekt za takovéhle peníz. Aby to přilákalo lidi byla nutná cena mnohem nižšší.

 3. basti napsal:

  Já si hlavně myslím, že pro většinu info produktů je český trh příliš malý a zákazníci nezralí. Pro cílovku 5000 lidí je info-produkt téměř neřešitelný, protože se jich polovina vzájemně nějak zná a stačí jeden loupežník a vzápětí mají ukradený info-produkt všichni. Takže leda hard-copy produkty, rozhodně ne digi.
  Sám už jsem si dvakrát nabil hubu, když jsem předběhl dobu. V roce 2003 jsem vypustil dvě služby a absolutní nezájem. V roce 2010 spustil totéž někdo jiný a šlape to. Nicméně teď rozpracovávám tři další projekty, tak uvidíme, jak moc češi za deset let vyzráli 😀

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *