What’s new?

Koukám na svůj blog a zjišťuji, že jsem dlouho nic nenapsal. To proto že se toho moc nového neudálo. Takže napíšu do jednoho postu takovou všehochuť.

Plnění cíle:
Tady jsem si dal za cíl 100$ za den do konce roku. Tento cíl se nenaplní, protože jsem změnil trošku směr a většinu pasivních projektů prodal. Proč? Protože jsem dostal dobré nabídky na odkup. A protože momentálně připravuji nový projekt, na který budou peníze z těchto prodejů využity.

Projekty:
Chtěl jsem koupit nějaké zajímavé projekty, ale jak jsem zjistil, tak se momentálně nic schopného nenabízí. Požadavek byl minimální výdělky 5000Kč/měsíc a nesmělo to být založeno pouze na adsense. Nabídnuto mi bylo asi  5 projektů, z toho 3 nevydělávaly vůbec, nebo pár tisícovek a autoři o nich tvrdili, že mají veliký potenciál, ale to mě nezajímá. A u zbylých dvou byla přemrštěná cena za opensource aplikace a trošičku vlastního obsahu. Jsem zklamán, tak snad příště.

Nový projekt, nová firma:
V nejbližších dnech bude založena nová firma, která bude provozovat nový projekt. O tom napíšu někdy v budoucnu více.

Organizace práce:
Začal jsem zkoušet nějaké metody na organizaci práce. Začal jsem tím, že jsem si založil google kalendář, kam si píšu všechny úkoly. Toto se mi synchronizuje s Lightning pluginem do thunderbirdu, s iCal a iPhone. Takže vždy a všude vidím, co kdy musím udělat. 
Uvidím, jak to půjde dál, ještě bych chtěl nějaký plugin, který mi umožní si ke každému emailu nastavit čas, který zabere jeho vyřízení.

Poker:
Dávám si od pokeru na nějakou dobu(do konce roku?) pauzu. bere to moc času a mám nějaké mrtvé období. 

Auto:
Před týdnem se mi podařilo v podzemních garážích nabořit auto, protože bylo mokro a nedalo se to ubrzdit, naštěstí se nikomu nic nestalo, ale oprava bude stát dost. Dneska si pro něj jedu, tak uvidím.

 

Mário Roženský
Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.
Komentáře
  1. Škoda, že nepřispíváš častěji. Rád si u Tebe počtu co je nového, co chystáš a jak se Ti daří. Tak zatím hodně zdaru …

  2. Profilový obrázek deLiq napsal:

    S tou organizací práce se také stále peru, doposud jsem to řešil papírem a tužkou.. Trošku jsi me inspiroval zkusit to udělat „po tvým“
    Btw koukám že to pereš i do twitteru ty tvoje úkoly 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *