What’s new?

Koukám na svůj blog a zjišťuji, že jsem dlouho nic nenapsal. To proto že se toho moc nového neudálo. Takže napíšu do jednoho postu takovou všehochuť.

Plnění cíle:
Tady jsem si dal za cíl 100$ za den do konce roku. Tento cíl se nenaplní, protože jsem změnil trošku směr a většinu pasivních projektů prodal. Proč? Protože jsem dostal dobré nabídky na odkup. A protože momentálně připravuji nový projekt, na který budou peníze z těchto prodejů využity.

Projekty:
Chtěl jsem koupit nějaké zajímavé projekty, ale jak jsem zjistil, tak se momentálně nic schopného nenabízí. Požadavek byl minimální výdělky 5000Kč/měsíc a nesmělo to být založeno pouze na adsense. Nabídnuto mi bylo asi  5 projektů, z toho 3 nevydělávaly vůbec, nebo pár tisícovek a autoři o nich tvrdili, že mají veliký potenciál, ale to mě nezajímá. A u zbylých dvou byla přemrštěná cena za opensource aplikace a trošičku vlastního obsahu. Jsem zklamán, tak snad příště.

Nový projekt, nová firma:
V nejbližších dnech bude založena nová firma, která bude provozovat nový projekt. O tom napíšu někdy v budoucnu více.

Organizace práce:
Začal jsem zkoušet nějaké metody na organizaci práce. Začal jsem tím, že jsem si založil google kalendář, kam si píšu všechny úkoly. Toto se mi synchronizuje s Lightning pluginem do thunderbirdu, s iCal a iPhone. Takže vždy a všude vidím, co kdy musím udělat. 
Uvidím, jak to půjde dál, ještě bych chtěl nějaký plugin, který mi umožní si ke každému emailu nastavit čas, který zabere jeho vyřízení.

Poker:
Dávám si od pokeru na nějakou dobu(do konce roku?) pauzu. bere to moc času a mám nějaké mrtvé období. 

Auto:
Před týdnem se mi podařilo v podzemních garážích nabořit auto, protože bylo mokro a nedalo se to ubrzdit, naštěstí se nikomu nic nestalo, ale oprava bude stát dost. Dneska si pro něj jedu, tak uvidím.

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Škoda, že nepřispíváš častěji. Rád si u Tebe počtu co je nového, co chystáš a jak se Ti daří. Tak zatím hodně zdaru …

  2. deLiq napsal:

    S tou organizací práce se také stále peru, doposud jsem to řešil papírem a tužkou.. Trošku jsi me inspiroval zkusit to udělat „po tvým“
    Btw koukám že to pereš i do twitteru ty tvoje úkoly 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *