Aneb, proč jsem dlouho nic nenapsal:)

Hlavní důvod je ten, že vše píšu na twitter a na facebook, takže už se mi nechce to samé psát sem a rozepisovat to. Takže pokud jste si mě ještě nepřidali, tak můžete zde: http://twitter.com/y2kbug

Za další, spousta práce. Po minulém postu, kde jsem popisoval ne zrovna veselou situaci, se vše začalo pomalu obracet. Dostal jsem se do prima tempa a výsledky jsou znát. Získali jsme jednu velkou a zajímavou zakázku. A náš pilotní projekt nové firmy úspěšně roste a to tak, že o něj dokonce začala mít zájem jedna velká společnost.

Takže to shrneme…

Co se nedařilo

Mám stále nějaké dlužníky a neplatiče. Krize je krize, ale když si něco objednám, tak bych to měl mít vypočítáno tak, že za to i zaplatím. Zatím to nechávám být a věřím, že mi dotyční zaplatí. Pokud ne, tak po prázdninách to začnu řešit.

Co se podařilo

Úspěšně rozjet nový velký projekt. Projekt neustále i přes prázdninovou okurkovou sezónu roste a to je super. Po prázdninách bude spuštěn do ostrého provozu a to bude hukot.

Úspěšně se pustit do affiliate marketingu. Jak málo stačí k dětské radosti a dobrým ziskům. Stránku jsem vytvořil za sobotní odpoledne a PPC inzerát vytvořil tak, jak mě zrovna napadlo. Žádná věda. Projekt dosahuje ROI přes 90%, což je super.

Získat zajímavou a velkou zakázku, pro významnou českou firmu. Více informací časem.

Zaplatit všechny drobné resty, které jsem měl.

Dodělat drobnosti na různých webech a malé dodělávky pro zákazníky, tak abych se plně mohl věnovat práci na vlastních projektech a zakázce.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *