Prodám e-shop

Před nedávnem jsme chtěli s přítelkyní založit eshop s ozdobami na nehty (www.ozdobynanehty.cz). Dovezli jsme zboží, naplnili eshop a poté se rozešli. Mně tento sortiment nic neříká a mám spoustu práce na AffilBoxu a proto bych se zboží rád zbavil. Nákupní cena zboží je 80 tis. Kč. Prodejní ceny zboží je 160 tis. Kč. Ceny zboží jsou sestaveny tak, aby byly levnější proti konkurenci.

Eshop běží na platformě OpenCart a je plně nakonfigurován a naplněn. Je k němu koupená i šablona, která tam je nyní nasazena. Také jsou nastaveny veškeré feedy pro Google, Heureku, Zbozi.cz.

Nikdy jsem žádný eshop neměl a má funkce v něm měla být čistě investiční a technologická, o prodej se měla starat přítelkyně. Takže pokud někdo již má eshop a ví jak na to, tak to je pro něj super koupě. Také bych si dokázal představit spojení s nějakým magazínem pro ženy.

Také je tu možnost odkupu s celou společností, která byla za tímto účelem založena. Potom by se cena navýšila dle vzájemné dohody a předalo by se k nahlédnutí kompletní účetnictví.

Dosud samovolně proběhly dvě objednávky a zboží bylo zákaznicím odesláno a ty jej zaplatily.

Nyní se aktivně a naplno věnuji AffilBoxu a tudíž mi již nezbývá čas a prostor pro studování jak provozovat eshop. Aukci startuji od 50 tis. a BIN dávám 100 tis. Kč.

Fakta:
– doména ozdobynanehty.cz
– 796 položek zboží v počtu 1ks – 500ks
– celková hodnota zboží 80 tis. Kč
– naplněný eshop + koupená licence na šablonu
– nastaveny feedy pro Google, Heureku, Zbozi.cz
– společnost s čistou historií (pouze dovezeno zboží) – ORCHEA s.r.o. IČ: 28777000

Pokud by vás tento eshop zaujal, tak mě můžete kontaktovat:
mob.: +420 731 175 485
e-mail: info@eolympic.cz

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Držim palce. Chtěl jsem se zeptat, jestli jsi nastavoval opencart pro ČR prostředí (včetně implementace template) sám, nebo znáš někoho, kdo to dělá. Hodil by se mi tip, díky.

 2. Bug napsal:

  Díky, celé jsem to nastavoval sám. Také jsem hledal někoho, kdo by tomu rozuměl, ale byli to jen patlalové.

 3. jamalino napsal:

  Ahoj,

  jak jste se dostali k tomu sortimentu? Proběhla nějaká tržní analýza/průzkum, případně byznys plán než jste se pustili do realizace? A pokud jo, bylo by to k nahlédnutí?

  Díky
  Honza

  • Bug napsal:

   Dostali jsme se k tomu analýzou konkurence, diskuzí se dvěma nehtařkama a návštěvou kamenné prodejny. Kupujícímu budou předány veškeré informace a statistiky, které jsme se dozvěděli a také nápady a tipy pro to, kudy a jak dále eshop propagovat.

 4. frances napsal:

  Pěknej eshop, proč to nehodíš na webtrh?

 5. Bug napsal:

  Taky to tam je vystaveno 😀

 6. Nákupy v Praze napsal:

  Před časem jsem prodat e-shop, kam lidi za nákupy docela chodili, jednalo se o jiný sortiment, ale ať jsem zkoušel, jak jsem zkoušel, tak se prodej nakonec neuskutečnil. Nějaké nákupy tento e-shop generoval, ale ani tak, i když jsem šel hluboko pod cenu, tak to nikdo nekoupil. Zajímalo by mě, jak to dopadlo?

 7. Vlastimil Nečas napsal:

  Dobrý den. Je Vaše nabídka e-shopu stále aktuální? Jaké je aktuální cena? A kde je možné zboží vidět?
  S pozdravem Nečas

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *