Přihlaste se k odběru novinek

Přidal jsem do pravého sloupce možnost přihlásit se k odběru novinek na email. Nebudu vám zde tupě nabízet nějakou knížku o pěti stránkách, jen abych dostal váš email. Také vás nebudu spamovat novými články.

Radši vám slíbím, že vám s předstihem pošlu novinky, které zveřejním třeba později na blogu, anebo také ne. Zákulisní informace, které nemůžu veřejně napsat na blog, protože by to ihned vyhledávače zaindexovaly. Také vám čas od času zašlu zajímavé statistiky z různých odvětví, které mi projdou rukama a byla by škoda se o ně nepodělit.

Například tento pátek vám zašlu statistiky, jak si vedou affiliate programy využívající AffilBox, kolik si v průměru vydělají partneři a jaký podíl objednávek tvoří ty z affiliate programu. Takže pokud vás tyto čísla zajímají, tak neváhejte a koukejte se přihlásit.

Takže šup vyplnit jméno a email ať už jste tam ————–>

 

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Lukáš napsal:

  Škoda že to pak nezveřejníš všechno, takhle budu muset rušit odběr rss

  • Bug napsal:

   Proč rušit odběr RSS? Já tam právě nebudu posílat nové články. Ale věci, které nechci zveřejňovat. Nebo to jsou věci, které by nemusely být zaindexované ve vyhledávačích. Takže nic rušit nemusíš :-D.

 2. frances napsal:

  Tak mario jsem tam:) uz se nemuzu dockat na ty zajimavosti.

 3. Bug napsal:

  Počkej si na pátek a statistiky 😀

 4. Přihlášeno. Jsem zvědavý na obsah.

 5. Michal MAtoušek napsal:

  Ahoj,
  Tvůj web a informační hodnota všech příspěvků je velice přínosná a rád bych se stal odběratelem tzv. „zákulisních novinek“

  Děkuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *