Pracuji 3 hodiny denně

Minulý týden jsem dokončil poslední ze zakázek pro tento rok a je čas odpočívat. Od začátku roku jsem jel na 150 %, což se projevilo také v rekordním růstu jak mého podnikání, tak peněz na účtu 🙂 Je na čase se trošku zastavit a udělat revizi, abych mohl zase potom efektivně růst. Potřebuju založit nějaké firmy, přibrat další lidi atd.

Proč zrovna 3 hodiny a co budu dělat se zbytkem dne?

Budu pracovat 3 hodiny na tom, co jsem dělal doteď. Tedy na svých softwarových projektech, budu mít teamové schůzky a budu projekty dále směřovat. Zbytek času věnuji čtení, poslouchání podcastů a vzdělávání se. Mám v zásobě několik knih a videokurzů, které chci nastudovat, než se v červenci pustím do psaní knihy a tvorby Affiliate Academy.

Tento týden také chci jeden den úplně vypnout, kdy se budu dívat jen na seriály a půjdu se někam projít. Takové pěkné čerpání energie:)

Hodně se také nyní věnuji nastavování procesů a automatizaci. V tomto musím poděkovat hlavně Petře, kterou jsem přibral tak trošku náhodou, ale myslím si, že časem bude obrovskou oporou firmy právě v backoffice, který tak nesnáším. Díky Peti, že se můžu věnovat jiným věcem.

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. counter napsal:

    je dobré občas vypnuť a oddýchnuť si od práce, treba si užiť aj tie zarobené peniaze, kým je ešte čas 🙂

  2. Miska napsal:

    Pekny clanok, raz by som chcela tiez tak..spravit si firmu, zabehnut ju a uzivat si plody prace bez stresov 😀

  3. Martin napsal:

    Někdy člověk musí vypnout, načerpat nové síly.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *