Podcast #9: Jak mít rok 2014 násobně lepší, než rok 2013 – část 1.

Kdo z nás by nechtěl mít letos lepší rok, než byl rok 2013.  Můj byl naprosto parádní, ale 2014 může být ještě lepší. Co když vám řeknu, že snadno můžete své loňské výsledky ztrojnásobit velmi jednoduše. Nevěříte mi? Poslechněte si celý podcast. Uvádím v něm mnoho z činností, které mně osobně pomáhají a které mi v minulosti pomohly dosáhnout toho, čeho jsem chtěl.
Vyberte si tři věci, které aplikujete ve svém životě, či podnikání a dejte mně i ostatním o nich vědět v komentářích. Jsem velmi zvědavý.

Odkazy z podcastu

9 důvodů proč nikdy nebudete bohatí
Shrnutí mého roku 2013
Aplikace Pocket

 Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Podcast #10: Jak mít rok 2014 násobně lepší, než rok 2013 – část 2. | Mário Roženský 13.04.2014 08:57

  […] předchozím podcastu jsem vám řekl, jaké činnosti mi pomáhají dosáhnout toho, čeho chci. V dnešním podcastu […]

 • Vypnete si notifikace a zvyste o kus svou produktivitu | Michal Hardyn 31.03.2014 04:30

  […] notifikaci a ruchu Mario Rozensky, od ktereho jsem nedavno slysel komentar na podobne tema v jeho podcastu. Mario je dost ultimatni ve svem pristupu k notifikacim a pracovnim ruchum, nicmene v rade bodu s […]

 • Mojmír 08.03.2014 18:33

  Mario diky za skvely podcast

 • Dominik 27.02.2014 09:37

  A prozradil bys, které blogy čteš? Které opravdu pravidelně a které okrajově?

  Díky
  Dominik

 • Vendula 23.02.2014 00:42

  Diky za post. Dnes si ho poslechnu jeste jednou! 😉 Vybiram: 1. Prestat si stezovat, ze neco nejde a zacit premyslet nad tim, jak to zmenit. (Aplikovala jsem to jen v osobnim rozvoji a zapomnela jsem, ze se to da aplikovat i v tom profesionalnim…) 2. Zustavat delsi dobu v praci. 3. Zacit sportovat. Instalovala jsem si pocket a ctu v metru! Jsem nadsena z toho, ze v Cr existuji lidi jako jsi ty. Diky.

 • Michal 21.02.2014 11:25

  Dobrý podcast a souhlasím :-) Největší problém mám dojít k nějaké té akci, ale už se snad v tom lepším.
  Jinak to s tou posilovnou a běháním nemáš až tak pravdu. Ze začátku se ti to zdá jako hloupost, že to budeš dělat denně, ale jak tě to chytne, tak budeš mít problém to den nedělat, protože už ti to bude chybět 😉

 • Tomáš Auer 20.02.2014 19:45

  Už teď se těším na další díl.

  Většinu z toho se snažím dělat, ale vybral jsem scházení se s pozitivními lidmi, sport a neinvestování do spotřebních věcí.

  Díky za skvělý podcast.

 • Jan Pokorný 20.02.2014 14:44

  Mé tři věci, které bych si z podcastu vybral jsou AffilBox a jeho nasazení na to co dělám, vypnutí zvonění a vypnutí stahování mailů.
  AffilBox je jasný, u těch dalších dvou mám problém v tom, že mám pocit, že pokud neodpovím okamžitě, tak mi může utéct nějaká příležitost, obchod, prostě přijdu o peníze.
  Teď jsem na mailu prakticky nonstop a odpovídám ihned, ale tříští to pozornost a proto to chci změnit.

 • Samuel 19.02.2014 18:17

  Perfektní podcast.

  Osobně jsem letos začal dělat KickBox a každý týden se na to těším jak malej kluk. Člověk si opravdu nabije baterky a hlavně pročistí hlavu.

  Určitě ti Mário doporučuji něco začít dělat – sportovat. Obzvlášť pro tvojí akční hlavu bude takové pročištění zajímavý odpočinek a prostor pro sebereflexi:)

  Ono to spolu možná nesouvisí, ale od té doby co sportuji, tak se hodně posunuji ke splnění svých cílů.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole