Podcast #10: Jak mít rok 2014 násobně lepší, než rok 2013 – část 2.

pdcst10

V předchozím podcastu jsem vám řekl, jaké činnosti mi pomáhají dosáhnout toho, čeho chci. V dnešním podcastu jsem se zaměřil hlavně na automatizaci. Na to, jak ušetřit týdny i měsíce času jednoduchým zautomatizováním pravidelných úkonů. I velmi jednoduché věci, které nám zaberou 30 minut denně, se v průběhu roku nasčítají a zabírají nám spoustu času, který bychom mohli věnovat jiným a užitečnějším, možná zábavnějším činnostem.

Vyberte si tři věci, které aplikujete ve svém životě, či podnikání a dejte mně i ostatním o nich vědět v komentářích. Také mi prosím napište, jak se vám podařilo aplikovat ty tři věci, které jste si vybrali v 9. podcastu. Jsem velmi zvědavý.

Odkazy z podcastu

FAPI
9 důvodů proč nikdy nebudete bohatí
Aplikace IFTTT

 Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • David 28.05.2015 08:33

  Díky za další inspiraci a motivaci posunout se dále.
  Jistě přidám ještě další věci, ale aktuálně potřebuji vyřešit to, abych k nejdůležitějším úkolům dokázal přistupovat jako k opravdu nejdůležitějším a řešil je tedy přednostně a ne až po záplavě podřadných či úplně nesmyslných věcí, které mě dokáží natolik zaměstnat, že se k tomu podstatnému už vůbec nestihnu dostat nebo jsem natolik vyšťavený, že už nezbývá chuť a energie cokoliv řešit…

  • Mário Roženský 28.05.2015 09:07

   Napiš si do TODO do kterého koukáš jen max. 2 věci (ty opravdu důležité), které máš udělat. A ostatní piš do nějakého seznamu co primárně nevidíš. Nejprve udělej ty důležité 2 věci a pak až zbytek. Také pouštěj e-mail až poté, co ty 2 věci vyřešíš. Je to fuška, dřina a náročné, ale dá se to naučit. Já občas trošku kulhám s tím e-mailem a čtu ho ráno, ale už je to razantně méně, než v minulosti.

   Mário Roženský
 • Honza 26.05.2014 08:20

  Dobrý podcast :-) Jako vždy.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole