Podcast #10: Jak mít rok 2014 násobně lepší, než rok 2013 – část 2.

pdcst10V předchozím podcastu jsem vám řekl, jaké činnosti mi pomáhají dosáhnout toho, čeho chci. V dnešním podcastu jsem se zaměřil hlavně na automatizaci. Na to, jak ušetřit týdny i měsíce času jednoduchým zautomatizováním pravidelných úkonů. I velmi jednoduché věci, které nám zaberou 30 minut denně, se v průběhu roku nasčítají a zabírají nám spoustu času, který bychom mohli věnovat jiným a užitečnějším, možná zábavnějším činnostem.Vyberte si tři věci, které aplikujete ve svém životě, či podnikání a dejte mně i ostatním o nich vědět v komentářích. Také mi prosím napište, jak se vám podařilo aplikovat ty tři věci, které jste si vybrali v 9. podcastu. Jsem velmi zvědavý.

Odkazy z podcastu
FAPI
9 důvodů proč nikdy nebudete bohatí
Aplikace IFTTT


Máte již můj podcast přidán do iTunes? Pokud ne, klikněte ZDE!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Honza napsal:

    Dobrý podcast 🙂 Jako vždy.

  2. David napsal:

    Díky za další inspiraci a motivaci posunout se dále.
    Jistě přidám ještě další věci, ale aktuálně potřebuji vyřešit to, abych k nejdůležitějším úkolům dokázal přistupovat jako k opravdu nejdůležitějším a řešil je tedy přednostně a ne až po záplavě podřadných či úplně nesmyslných věcí, které mě dokáží natolik zaměstnat, že se k tomu podstatnému už vůbec nestihnu dostat nebo jsem natolik vyšťavený, že už nezbývá chuť a energie cokoliv řešit…

    • Napiš si do TODO do kterého koukáš jen max. 2 věci (ty opravdu důležité), které máš udělat. A ostatní piš do nějakého seznamu co primárně nevidíš. Nejprve udělej ty důležité 2 věci a pak až zbytek. Také pouštěj e-mail až poté, co ty 2 věci vyřešíš. Je to fuška, dřina a náročné, ale dá se to naučit. Já občas trošku kulhám s tím e-mailem a čtu ho ráno, ale už je to razantně méně, než v minulosti.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *