MiniSite Manager na prodej

Před měsícem jsem prodával 250 domén, ke kterým jsem si vyrobil systém pro jejich správu. Během aukce byl o tento systém veliký zájem a prodal jsem pět těchto administrací a ti co si je koupili si je velmi pochvalovali. Přidali jsme pár věcí navíc a nabízím ho k prodeji širší veřejnosti.

MiniSite Manager se skládá ze dvou částí. Frontendu a backendu. Backend, neboli administrace je napsaná ve Flexu, což umoňuje její export do Flashe pro umístění na webu, nebo AIRu pro běh na Windows, Linuxu i Macu. Administrace umožňuje přidávat domény, upravovat nadpisy a texty, přidávat prodané odkazy, nastavovat backlinks, monitorovat Srank, Pagerank a hledanost a další.

Frontend je napsán v PHP a je to vlastně jednoduchá šablona s trochou PHP kódu pro vypsání dat nastavených v administraci.

Pro koho je systém určen? Pro kohokoliv, kdo má větší množství jednoduchých stránek a chce vše spravovat z jednoho rozhraní. Systém je možné doplnit prakticky o cokoliv.

Cena je tak trošku orientační a bude spíše záležet na domluvě.:)

Více info a screenshoty na www.minisitemanager.cz.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *