Kupte si odkaz na mém blogu

Zalíbil se mi trend posledních dní, kdy si můžete koupit odkaz pod článkem. Tento odkaz je v článku umístěn nastálo. Protože časem zobrazení článku padají dolů, tak u starších článků je cena nižší. Pokud si zakoupíte odkaz v den vydání článku, tak vás vyjde na 200 Kč, pokud později, tak na 100 Kč. U článku budou maximálně 3 odkazy.

Nějaká data o blogu.

Nejčtenější článek 9 důvodů proč nikdy nebudete bohatí již četlo 25,105 návštěvníků a každý den to jsou desítky dalších.

Denně navštíví můj blog něco mezi 100-200 čtenáři a posledních 10 článků mělo čtenost 300-1000 zobrazní.

Prosím nevkládejte odkazy, které jsou v rozporu s dobrými mravy a slušným chováním.

Jsem zvědav, zda se tento typ reklamy chytí, objednávat můžete v žlutém boxu pod článkem.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Andre napsal:

  Drahé, U Jeníka je to levnější. 😀

 2. Tomáš napsal:

  Ale také tématičtější a s přínosnými informacemi 😉

 3. Honza napsal:

  Ahoj.
  Koupil sis to řešení od Petra Jeníka, naprogramoval sám nebo našel nějaký plugin?
  Taky bych bral.

 4. Tak si kupte odkaz u Petra:) Já nastavil ceny od oka. Petrův blog nečtu, mám na něj averzi už pár let. Nemám v zájmu ospamovat blog odkazama. Takže pokud někdo chce, tak si to koupí a aspoň to pro něj bude lepší.

  Objednal jsem si ten co je na odkazu na začátku článku.

 5. Dr. napsal:

  25000 impresí za kilo je stokrát lepší než u Jeníkova blogu…

 6. manasekp napsal:

  Me taky napadlo ze bych na mem blogisku mohl takto prodavat odkazy, pak jsem si ale uvedomil ze by to stejne nikdo nekoupil 😀

 7. Peter Sasín napsal:

  Je lepšie zaplatiť viac a mať kvalitnejší link. Otázka je – v čom kvalitnejší a pre koho… Určite bude link kvalitnejší pre čitateľa, keď obsah odkazu súvisí s témou webu, popr. článku.

  Pretože keď klikne, tak ostane na vašom webe. Preto je aj na objednávateľovi linku, aby zvážil, do akej miery jeho odkaz súvisí s tým, čo tu návštevníci čítajú.

  A ďalšia výhoda je, že bugovo.com je silne tématický web a viete odhadnúť, aká skupina návštevníkov sem chodí. Takže vyššia cena je oprávnená.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *