Koupil jsem si nový Mac

Před dvěma lety, když Steve Jobs vytáhl z obálky na tehdejší dobu unikátně malý a lehký Macbook Air, tak jsem se zamiloval na první pohled. Za dva roky práce na Macu, jsem zjistil, že je to prostě geniální systém Macbook + Mac OS + iPhone je parádička. Takže po dvou letech jsem obnovil železo a koupil nový Macbook Pro. Vzal jsem ten nejlepší 13″ co je k dostání a ještě si k tomu přiobjednal SSD disk, aby to mělo tu správnou šťávu:).

Čas od času mě něco na Apple a jeho výrobcích uchvátí, ta elegance, jak to člověku šetří čas. A nejinak to bylo s novým Macem. Každý z Windows zná, jaké to je instalovat nový systém, všechny aplikace a přetahovat data, to je práce na víkend od rána do večera. Na Apple je to jiné. Mají totiž geniální aplikaci Migration Assistant. Tuto jsem zapnul večer než jsem šel spát a ráno jsem již sedal k novému Macu, kde bylo vše přesně jako na starém – stejné aplikace, maily, nastavení, klávesové zkratky, soubory, makra, která jsem přidával do programů, FTP přístupy, záložky v prohlížečích, prostě vše, na co si člověk vzpomene.

Prostě GENIÁLNÍ!!!

Takže nový Mac jede jak hodinky a proto PRODÁM MACBOOK AIR. Notebook je ještě více jak měsíc v záruce. Jedná se o 1.6GHz verzi s 80GB diskem. Je naprosto jak nový, bez jediného škrábnutí, opečovávaný co to šlo:). Pokud by někdo měl zájem, napište.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. perfekcionista napsal:

  Hm, taky bych nekdy zkusil Mac… Dlouha leta jsem fungoval na freeBSD, pak z lenosti presel na Ubuntu a pomalu uvazuju o Macu, jako o dalsim stupni 🙂 Jen zrovna neplanuju v soucasne dobe dat tyhle penize na zelezo, ktere vlastne ani nepotrebuju… Skoda 🙂 Tak at slouzi.

 2. Radek napsal:

  Zdravím,
  jakou byste měl asi představu o ceně macbook air ?
  (pokud už tedy není prodaný).

  Poprosím odpověď na mail. Díky.

  Radek

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *