Jak najít užitečné informace a filtrovat ty zbytečné? #ptejtesemaria

Také jste zavaleni informacemi ze všech stran a nevíte, jak se v nich vyznat? Mám tu pro vás pár tipů, jak filtruji informace já. Povím vám, jak třeba hromadně odhlásit ze všech newsletterů co vám chodí. Nebo jak přestat sledovat 90 % blogů a přesto vědět o všem důležitém. A mnoho dalšího…

(omlouvám se za krátké výpadky zvuku v záznamu)

Pokud chcete, abych v příštím videu zodpověděl váš dotaz, tak mi jej napište sem pod tento článek. Také si mě přidejte na Twitteru, abyste byli jako první informováni o tom, že začalo vysílání. No a samozřejmě si stáhněte Periscope, ať můžete vysílání sledovat pohodlně kdekoliv a kdykoliv. No a také si přihlaste k odběru můj kanál na YouTube, aby vám neunikla další videa, pokud je nebudete sledovat živě.

A také mi dejte vědět, jak se vám tento nový formát líbí v komentářích.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. classic napsal:

    kdo je to ten, kterýho na PPC sleduješ?

    • Mário Roženský napsal:

      V ČR (teda spíš v Thajsku :-D) to je třeba David Lorincz, v zahraničí Keith Krance, nebo Rick Mulready. To jsou na FB. Na AdWords jednoznačně Petra Větrovská.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *