Dostal jsem nabídku na prodej AffilBoxu

Jsou dny, kdy se vůbec nic nedaří, vše na co člověk sáhne je špatně. A potom jsou dny, kdy se daří naprosto vše. A takový je ten dnešní!

Ráno vstanu kouknu ven a po třech dnech co pršelo, svítí krásně sluníčko a je luxusně modrá obloha. To se hned skvěle vstává. K snídani a výbornému kafíčku mi na balkon přistanou 3 kakadu, takže je sranda je pozorovat. Po snídani omrknu maily, nic se neděje a tak jdu v klídečku na pláž.

Na pláži skoro nikdo, krásné ticho a relax. Voda příjemně osvěžující, vlny větší než já, prostě ideálně strávené dopoledne.

Vrátím se domů a mrknu na emaily. A koukám, že tu mám nabídku od jednoho provozovatele eshopových systémů, že by chtěl koupit náš provizní software AffilBox! To je super zpráva a velmi to potěší, že jsme vidět. Také je to ocenění naší práce, že ji děláme dobře! Bohužel moje odpověď musela znít odmítavě, protože právě teď usilovně makáme na nové verzi, která posune celý systém na úplně jinou úroveň!

Dnešek je fajn!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. LukasP napsal:

  Bylo by super dát na stránky AffilBoxu seznam referencí, abychom věděli kam se můžeme jako affiláci přihlásit. Takový seznam affilů.

 2. Bug napsal:

  Hele, určitě bude, mám už rozpracovaný affiliate katalog, kam to budou moci naši uživatelé automaticky exportovat. Ale nemá to prioritu a chystáme novou verzi, takže to bude až po ní.

 3. Samuel napsal:

  Super zpráva, držim palce při dalšim rozvoji.
  Co se týče vyřizování pracovních mailů, tak nejlepší místo na to je právě na pláži ze smartphonu 😉

 4. freez napsal:

  Je mi jasné, že by jsi Affilbox neprodal, zajímalo by mě, u jaké částky by jsi se alespoň pozastavil nad myšlenkou prodeje? 🙂

  • Bug napsal:

   Moc pěkný dotaz. Vše je vždy otázkou ceny a samozřejmě pokud by byla správná, tak bych to prodal.

   Kde bych o tom uvažoval? Vývoj dosud stál šestimístnou cifru. AffilBox vydělává, takže reálné číslo by muselo být ve vyšších šestimístných a nižších sedmimístných. Otázkou by bylo, jak dlouho bych v projektu musel/mohl setrvat, co by se s projektem dále dělo apod.

   Není to jen o částce, je to také o tom, že mě tento projekt strašně baví a užívám si to. Například teď úzce spolupracujeme s Davidem a jeho partnerským programem pro Email Academy 2. Přidáváme různé featury, chystáme reporty a občas i nějaký ten bug zalepíme. David má nejlepší provizní program, jaký teď v ČR lze najít a spolupráce na tom mě strašně baví.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *