Co nejhoršího se může stát?

Největší brzdou a nejhorším nepřítelem je STRACH. Strach z toho, co se může pokazit, strach ze změny, strach z toho všeho co se může stát. A co se nakonec stane? Většinou nic. Většinou je vše v pořádku. Většinou se vše povede.

A když ne, tak co je nejhorší, co se může přihodit?

Pokud jedete 200 km/h po dálnici a přestanete řídit, tak se toho může stát docela dost a nic z toho není moc příjemné.

Ovšem, když chystáte nový projekt a stále ho odkládáte, protože není dokonalý, a nechcete jej vypustit nyní, nejhorší, co se vám může přihodit je, že po vás budou noví zákazníci chtít přidat některé funkce. Nikdo váš produkt nezhaní a nezanevře na něj. Právě naopak!

Pokud se někam stěhujete, tak nejhorší co se může stát je, že se budete muset přestěhovat jinam, nebo najít nové přátele. Nikdy nezůstanete odříznuti a úplně sami. A díky dnešním moderním technologiím budete v kontaktu i s těmi starými.

V případě, že máte někomu zavolat, tak nejhorší možnost je, že si od vás nekoupí to co mu nabízíte, že s vámi nepůjde na oběd, nebo že se omluví a položí vám telefon. Nikdo na vás nebude křičet, nikdo vám nebude nadávat.

Nebojte se jít do nových věcí, nebojte se činů, nebojte se akce, jděte do toho! Vždyť co nejhoršího se může stát?

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Chechtal 04.12.2012 01:13

  Nejhorsi je to, ze to prekvapeni prijde odkud ho cekas nejmin. Nam se napriklad nekdo vloupal do domu, napichnul telefon virem, odposlechl hesla a nasypal kyanid snad i do pasty na zuby. Rychlovarny konvice i sprchovej gel je taky plnej nejakejch sragor, takze se umejes a ses 4 hodiny v rausi. No a kdyz ses v tech nejvetsich rausich tak ti nekdo zacne menit hesla. Jo a dost me zklamalo ze mi u nic.cz ani registratora z voleje nereknou zda u meho jmena nebo mailu byly za poslednich nekolik dni prevedeny nejake domeny.

 • Potápač 02.12.2012 12:47

  Myslím že Zig Ziglar mal motto, ktoré sa hodí: „Očakávaj najlepšie, priprav sa na najhoršie a využi toho čo príde.“

 • Counter 27.11.2012 20:36

  strach a rôzne komplexy sú najhoršou prekážkou pri ďalšom rozovji a raste

 • SuperOmalovanky.cz 26.11.2012 20:02

  obcas do telefonu taky kricim, zejmena kdyz uz vola nekolikaty nabizec cehokoliv, ten posledni to slizne i za ty predchozi,…

 • Josef 25.11.2012 23:42

  Strach mám při nových projektech i já a otázka Co nejhoršího se může stát? mi téměř vždy pomohla. Pokud jsem si teda neodpověděl tak, že jsem uskočil o metr dál…

 • Jiří Urbášek 25.11.2012 19:25

  Pekny prispevek. Presne tuhle otazku jsem si posledni dobou zacal klast, kdyz jsem se bal nejake cinnosti. A v drtive vetsine jsem zjistil, ze se vlastne nic hrozneho nestane, kdyz to nedopadne uspesne. A veskere bloky byly najednou pryc a z problemu, ktereho jsem se bal, se stalo zabavne dobrodruzstvi.

 • mattes.gfx 25.11.2012 17:31

  Z doslechu vím, že lidé jsou schopni do telefonu i křičet, ale i tak je to „jen křičet“. Nebo-li za zkoušku nic nedáš.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole