Byl by zájem o placený mentoring?

Dlouho jsem si nedělal žádnou anketu, tak bych tu dnes jednu pro vás měl. Pomalu každý týden dostávám žádosti o radu s projektem, nebo o pomoc s launchem info produnktu, nebo o dělání affiliate managera určitého programu. Bohužel mé časové možnosti jsou značně omezené, takže se nemohu věnovat všemu. Ale jak říká známe přísloví, tak je tu možnost naučit chytat ryby a nasytit tak muže na celý život.

Nechci tu teď sebe stavět do pozice člověka co ví vše, co vám poradí jak vydělat miliony. Naopak ani mně by takový člověk nepomohl. Osobně si v businessu vždy vybírám lidi, kteří jsou jen o kousek předemnou a jsou přesně tam, kam já ve svých střednědobých plánech směřuju.

Takže když jsem potřeboval vyrůst z 1 na 3 lidi, tak jsem se ptal právě člověka, co má 2 zaměstnance, jak je řídí, motivuje a odměňuje. K čemu by mi bylo ptát se člověka se 100 zaměstnanci a složitou managerskou strukturou?

Takže si pohrávám v hlavě s myšlenkou toho, že bych udělal uzavřenou skupinu pro lidi, kteří mají zájem o affiliate, o launche a o vývoj software a v každé této skupině dal dohromady lidi, kterým mohu pomoci vyrůst a rychleji se dostat tam, kam chtějí. Mně se toto velmi osvědčilo a neskutečně to urychlilo růst mého podnikání.

Mimo svého know-how bych ještě v rámci této skupiny nabídnul ZDARMA veškerý software, který vytváříme! Takže AffilBox, FAPI, SupportBox a zařadit vás do Provizní sítě. Měsíčně byste tak ušetřili cca 2.000 Kč. Také mám kontakty a vazby na spoustu lidí, kteří by mohli ještě hlouběji pomoci a poradit s určitým problémem, na který bychom narazili a ke kterým se jinak těžko dostává. Nezanedbatelná je také možnost spolupráce a motivace lidí uvnitř skupiny.

Nevím, zda je u nás o takový typ služby zájem a prostor pro ni. Vyplňte mi tedy prosím tuto anketu, nechť to zjistíme.

PŘEJÍT NA ANKETU

 

Mário Roženský

Mário Roženský

Věnuji se vývoji SaaS aplikací AffilBox a SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu.

Komentáře

 • Vitezslav Hubeny 08.02.2013 09:44

  Jako branstorming skupina lidí plus mentor dobrý,
  ale já bych za to momentálně nedal víc než 1000 Kč / setkání. Prozatím bych si větší výdaj nedokázal odůvodnit.

  Myslím, že takové setkání ma velký smysl.

 • Radek Kilevnik 08.02.2013 01:16

  Urcite bych vyuzil kdybych videl ze tam bude nekdo o level nebo dva vys nez ja. Je to skvely napad

 • Alexander 07.02.2013 18:13

  Už někdo někdy viděl úspěšný projekt placeného mentoringu? To není žádné rýpnutí, ale skutečně zjišťovací dotaz.

  • Mário Roženský 07.02.2013 18:29

   Ano viděl jsem a fungují skvěle. Bohužel v CZ nic takového není.

   Mário Roženský
 • Capu 07.02.2013 14:19

  Jelikoz v ankete neni pole na vlastni komentar tak ho vlozim sem…
  Konference a skoleni vice mene vynechavam, ale kdyby me placeni mentori referencema presvedcili ze mi opravdu pomuzou, tak bych dal klidne i 10 000 kc jelikoz by se mi to rychle vratilo. Ale nepruhledny reference jako provize z milionovyho imperia apod. by me moc nepresvedcily…

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole