Affiliate Academy je tu

Poslední měsíc a půl jsem byl plně ponořen do tvorby svého info-produktu. Nepřestali jste číst? Prima :).

Na našem trhu mi chyběl ucelený vzdělávací kurz ze světa affiliate. Tato oblast je u nás opravdu neoraná a přitom je to taková škoda. Ceny PPC kliků rostou, SEO je čím dál těžší díky různým Pandám apod. Náklady rostou nezadržitelně vzhůru. Přitom tu je tak krásný nástroj, který funguje a který šetří kapsy obchodníků… affiliate marketing.

Vzal jsem dotazy mých zákazníků z AffilBoxu, přidal mé zkušenosti z pozice affiliate managera těch největších affiliate kampaní, jaké v ČR v poslendím roce proběhly, a vytvořil ucelený kurz, kde vás ve 12. kapitolách provedu všemi kroky pro využití potenciálu affiliate marketingu na maximum.

 • Jak úspěšně spustit provizní program
 • Jak nejlépe nastavít provize tak, aby si získali davy nadšených partnerů
 • Jak najít nejlepší partnery
 • Jak připravit účinné propagační materiály pro partnery
 • Jak komunikovat s partnery a zvyšovat svůj zisk
 • Jak vyplácet partnery
 • Na co musíš pamatovat v obchodních podmínkách
 • Jak analyzovat a vylepšovat provizní program, takže budete stále vydělávat více a více peněz

Ale to není vše. Abyste mohli tyto znalosti ihned využít v praxi, tak jsem ke kurzu přidal také licenci AffilBoxu na půl roku! To je moře času na vyzkoušení všech taktik a informací, které učím v praxi.

Jděte na stránky Affiliate Academy a dozvíte se, jak vydělávat více.

Cena kurzu je 5.450 Kč bez DPH, což je díky bonusům, které jsem přidal a hodnotě informací v kurzu obsaženým, částka velmi nízká.

Kurz je dostupný on-line, takže videa je možno sledovat kdykoliv se vám to hodí. Ani nemusíte popořadě, klidně se zaměřte jen na tu oblast, která vás teď nejvíce trápí. Potřebujete najít partnery – jasně, máme na to celou kapitolu. Potřebujete si udělat analýzu konkurence? Proč ne, přidal jsem i Excelovou tabulku, která vám s tím přehledně pomůže. Víte jaké jsou nejčastější chyby affiliate programů? Opět je jim věnována celá kapitola.

Pokud spěcháte a chete mít všechny kapitoly přístupné ihned, tak mám pro vás variantu Rychlík. Všechna videa i všechny materiály a bonusy budete mít dostupné ihned ke shlédnutí a k použití.

A ještě jsem přidal variantu VIP, pokud byste chtěli využít 2h konzultací se mnou, ať po skype, nebo osobně v Praze, Brně, nebo Pardubicích. Může se hodit, pokud byste náhodou se svým programem uvízli na mrtvém bodě a chtěl pomoci s jeho opětovným rozjetím.

Zní ván to zajímavě? Tak se přihlašte do Affiliate Academy již dnes a využijte svůj provizní program na maximum!

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
 1. Radek napsal:

  Gratuluji ke spuštění, sám teď zkouším jen takovou menší infověc a je to fakt hodně práce, nezdá se to 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *