Affiliate Academy 2015

Minulý týden jsem uvolnil pár videí zdarma, kde jsem vysvětloval jak funguje affiliate, nebo jak hledat partnery. V pondělí se konal webinář Affiliate program za 10 minut, na kterém jsme se podívali pod ruku opravdu úspěšným provozovatelům provizních programů.

Všechny tyto videa a návody, které jsem vám dal jsou součástí něčeho většího. A to on-line kurzu o affiliate marketingu pro obchodníky. Tento kurzu navazuje na mou knihu. Díky jeho elektronické podobě mi dává mnohem více možností. Mohu zde umístit různé šikovné nástroje, neustále jej doplňovat, poskytnou živé rozhovory a mnoho dalšího.

Na Affiliate Academy jsem pracoval poslední 4 měsíce, vzal jsem veškeré své know-how za uplynulých 7 let. Vše, co jsem se naučil v praxi jako provozovatel AffilBoxu a affiliate manažer mnoha úspěšných kampaní, máte k dispozici i vy.

Když jsem začínal já, tak žádný podobný kurz neexistoval. Neměl jsem možnost se učit od někoho, kdo zná českou affiliate scénu a kdo by mi poradil. Vše jsem musel studovat v zahraničí a zkoušet, testovat, zjišťovat metodou pokus-omyl.

Vy tím procházet nemusíte. Máte k dispozici Affiliate Academy, ucelený kurz, který vás postupně provede celým procesem od plánování, přes přípravu až po optimalizaci provizního programu pro maximální výkon. Navíc – přístup do Affiliate Academy vám zůstane již napořád. I když budu přidávat další know-how, materiály, nástroje a hodnota AA bude vstoupat, vy už do ní budete mít přístup navždy.

Chci vás pozvat do Affiliate Academy 2015

gold

Vstupte do Affiliate Academy a budete mít již za 5 minut k dispozici:

  • Jednoduchý, zkopírovatelný a ověřený návod, jasnou cestu, jak postavit od nuly efektivní provizní program.
  • Šikovné nástroje, které jsem si vytvořil pro sebe a pro svou práci affiliate manažera, abych dosahoval co nejlepších výsledků s co nejmenším úsilím. Dostanete pracovní sešity, tabulky, checklisty a další nástroje, které vám zefektivní a urychlí práci.
  • Know-how překračující hranice affiliate – natočil jsem rozhovory se špičkovými affiláky, ale i specialisty na různá odvětví internetového marketingu.
  • Videonávody jak vše nastavit, aby vám žádná technická překážka nestála v cestě.
  • Licenci AffilBoxu, abyste mohli začít okamžitě.
  • Protože vím, že nejdůležitější je mít někoho, na koho se můžete obrátit, dostanete přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde se můžete kdykoli zeptat a já i ostatní vám rádi poradíme.

Vstoupit do Affiliate Academy 2015 hned teď

PS: Doslova během 5 minut můžete získat přístup k ověřenému know-how, které jsem já musel objevovat posledních 7 let. Žádné postupné zveřejňování, všechna videa i bonusové materiály budete mít k dispozici okamžitě a napořád.

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *