2. affiliate čtvrtek

Srdečně vás tímto chci pozvat na 2. affiliate čtvrtek, který se uskuteční 3.10. od 19:00 v restauraci Potrefená Husa – Hybernská Dlážděná 1003, Praha.

Jsou zváni všichni, které zajímá affiliate marketing a to ať z pozice partnerů, či inzerentů, nebo i klidně úplných nováčků, kteří teprve odhalují taje tohoto odvětví marketingu.

1. affiliate čtvrtek se odehrál před měsícem a bylo to velmi příjemné setkání, kde jsme nováčky seznámili s AffilBoxem, pokročilé marketéry obohatili o nové metody jak využít potenciál jejich affiliate programu, anebo si posteskli s těmi nejlepšími partnery nad tím, jak některé provizní programy využívají partnery jako beta testery svých eshopů.

Po prvním setkání jsem rozeslal účastníkům dotazník a na základě odpovědí jsme se rozhodli změnit místo a také zavést téma Čtvrtku. Pro ten následující to je „Hledáme partnery“ a pokud jste partnerem, tak téma „Jak kontrolovat funkčnost affiliate programu“.

Na koho se můžete těšit? Určitě na , coby zástupce affiliate software AffilBox a také affiliate managera. Dále na Roberta Studeného (jednatel) a Martina Bětíka (affiliate manager), oba ze společnosti VIV NETworks (zástupce největší světové provizní sítě CJ.com pro Českou republiku). Pozici partnerů bude hájit Petr Baloun, autor Affiliate Magazínu. Svou účast mi přislíbilo již cca 10 dalších lidí z řad affiliate partnerů i inzerentů.

Našim cílem je, aby všichni, kdo se o affiliate zajímají věděli, že první čtvrtek v měsíci patří affiliate a mám si o něm kam jít popovídat a kde se otevřeně dozvědět užitečné rady a informace.

Přijďte 3.10. do Potrefené husy, budeme se na vás těšit! Pokud byste bloudili, tak volejte na 731 175 485, toť můj telefon.

Přihlásit se můžete na Facebooku.

 

Mário Roženský
Věnuji se vývoji SaaS aplikace SupportBox a zlepšování zákaznické péče ve firmách. Posledních pár let jsem se věnoval popularizaci affiliate marketingu v Čechách. Napsal jsem knihu Jak na skvělou zákaznickou péči.
Komentáře
  1. Holina napsal:

    Dobrý nápad, jen dotaz: Bude se část pro partnery soustředit čistě na testování?

  2. Václav napsal:

    Určitě se na některým z vašich sezení zastavím, bohužel nejsem z Prahy.

  3. Filius napsal:

    Děkuji za pozvání, bohužel nestihnu. Bude opět záznam?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *