Kurzy na míru

Jakýkoliv náš kurz realizujeme na míru vaší společnosti!

Obsah kurzu je plně přizpůsoben vašim potřebám!

Individuální kurzy jsou vhodné pro firmy, které požadují osobnější přístup lektora, potřebují probrat více témat v jednom kurzu, chtějí si zvolit vlastní intenzitu kurzu a nebo chtějí kurz realizovat ve vlastních prostorech.

Dle přání zákazníka připravíme kurz na míru dané firmě, který místem, časem i obsahem bude splňovat všechny jeho požadavky.

Tato varianta je vhodná například pro firmy nebo instituce, které chtějí proškolit více svých zaměstanců v oblasti Affiliate marketingu a E-mail marketingu najednou. Případně má firma zájem o individuální proškolení svého interního Affiliate manažera.

Individuální kurz mohou využít i velmi zapálení jednotlivci, kteří to s Affiliate marketingem myslí vážně, jsou nadšení pro věc a chtějí se stát špičkovým Affiliate manažerem.

Organizační informace

Po vzájemné dohodě kurz dokonale přizpůsobíme vašim potřebám. Záleží nám na výsledku, přidané hodnotě a efektu, který vám kurz na míru přinese!

 • 1

  Termín kurzu je třeba dohodnout minimálně 14 dní předem.

 • 2

  Cena kurzu je stanovena vždy individuálně v závislosti na počtu účastníků a předpokládané délce trvání a bude dohodnuta předem, stejně jako způsob úhrady.

  Orientační cena je od 25.000 Kč / den (bez DPH).
 • 3

  Komunikace ohledně obsahu školení většinou probíhá přes telefon, či skype, abychom tak ušetřili drahocenný čas na obou stranách.

Zaujala Vás naše nabídka?  Ozvěte se nám!