Konference Affiliate Academy Živě

Špičkoví řečníci ve svých oborech, zaměřeno na praxi

Letos v létě byl první ročník konference Affiliate Academy Živě. Druhý ročník plánujeme na počátku roku 2016 (únor/březen)

Jaké jsou hodnoty naší konference?

Narozdíl od ostatních konferencí si z každé přednášky odnesete něco, co budete moci ihned aplikovat. Každý přednášející pro vás má připravené materiály, které dostanete jako majitelé záznamu konference.

Co od našich konferencí můžete očekávat?

 • 1

  Informace

  Které jinde nenajdete a které vám ostatní nechtějí říct.
 • 2

  Použitelná praxe

  Z každé přednášky si odnesete něco, co budete moci ihned použít
 • 3

  Networking

  Cenné kontakty pro vaše podnikání.
 • 4

  Zážitek

  Na který nezapomenete a který změní váš pohled na konference.

Jak to na našich konferencích vypadá?

Jak hodnotili letošní konferenci účastníci?

Úroveň konference, prostředí i přístup a odbornost řečníků byla úžasná. Stejně jako jejich nadšení, které dokáže ostatní pro affiliate nadchnout. Celkově jednoznačně jedna z nejlepších a nejpřínosnějších konferenci, jaké jsem navštívil.

Luboš ProtivaAdrop s.r.o.

Konferenci Affilate Academy doporučuji všem, kteří chtějí vše připravené jako na "zlatém podnose". Už si ani nevzpomínám na konferenci, kde by každá část přímo navazovala na předchozí, byla plnohodnotná a přínosná. Bylo zřetelné, že témata i řečníci byli vybíráni s nejlepším vědomím a svědomím, nikoliv k vyplnění času.

Ing. Petr Částekpředseda představenstva Terra Group Investment, a.s.

Vyhovovalo mi uplne vsetko. Super organizácia, pohoda, klud, priatelská atmosféra. Veľmi sa mi páčilo. Mohla som sa plne sústrediť. ďakujem

Valéria Perinová

Nemůžeš se dočkat další konference a chceš se ujitit, že budeš mít jisté místo?

Abychom udrželi komorní atmosféru našich konferencí a umožnili tak účastníkům velmi blízký kontakt s přednášejícími, je počet míst na konferenci razantně omezen. Proto neváhej a rezervuj si nezávazně své místo již nyní. Další nespornou výhodou rezervace je, že nepropásneš informaci o novém termínu konference a budeš tak moci svou rezervaci včas proměnit v objednávku "vstupenky".

Pro nadcházející ročník konference jsme se rozhodli, že samotné přednášky přizpůsobíme zájmu publika. Pálí tě teď nějaký problém, máš téma, které bys konečně rád na konferenci slyšel? Chceš se s některou z osobností českého affiliate marketingu setkat naživo? Super! Dej nám o něm vědět a mi se pokusíme najít odborníka na slovo vzatého a umožnit ti tak splnění tvého přání.