Coaching by Mário

Nabízím individuální coaching přímo Tobě na míru!

Nevíš kudy kam, máš hlavu plnou nápadů, které se ovšem samy neudělají? Stojíš na pomyslné křižovatce a nevíš kterým směrem se vydat? Potřebuješ najít motivaci a podporu? Společně probudíme tvůj potenciál!

Zkusil si už VŠECHNO a máš pocit že to NEMÁ ŘEŠENÍ? NESMYSL! Pomůžu ti najít jiný pohled na danou věc. Všechno je možné, jen je potřeba mít k tomu ty správné nástroje a informace.

Sám jsem si coachingem prošel a dalo mi to opravdu hodně. Pomohlo a stále pomáhá mi to dívat se na každodenní situace a rozhodnutí jinýma očima.

Je důležité aby sis uvědomil, že v coachingu jsi ty tou osobou, která hledá řešení a rozvíjí se, ne coach. Pokud očekváš od našich setkání moje nápady a návrhy řešení, tak si objednej spíše konzultaci.

Počet našich společných setkání se bude odvíjet od řešeného problému. Někdy stačí jedno sezení jen na "srovnání hlavy", jindy je jich zapotřebí více.

V jakých oblastech Ti můžu pomoci?

 • 1

  Podnikání

  blblbalalba
 • 2

  Peníze

  blblalbalba
 • 3

  Osobní rozvoj

  blabalab

Proč zrovna já?

 • 1

  Podnikání

  blblbalalba
 • 2

  Peníze

  blblalbalba
 • 3

  Osobní rozvoj

  blabalab

Jak může coaching probíhat?

Osobně – domluvíme si termín a místo schůzky. Je pro mě důležité, aby ses cítili při konzultacích příjemně a měl zaručeno soukromí.
Nevyhovují ti osobní schůzky? Dohodni si koučink přes Skype nebo po telefonu.

Jaká je cena?

Cena se odvíjí od počtu konzultací, které budou potřeba k řešení daného problému. Počet a frekvenci konzultací společně nastavíme ještě před samotným začátkem spolupráce. 

Máš zájem?