Mastermind

aneb, když okolo sebe nemáš podnikatelské kamarády

Malá skupinka lidí

Mastermind skupina má maximálně 6 členů, aby měl každý účastník dostatek času na probrání svých témat.

Užitečné informace

Do každé skupiny vybírám pouze zkušení podnikatele. Takže žádné kecání okolo, ale praktické informace přímo z praxe.

Absolutní nakopávač

Máš problém s prokrastinací, či nedostatkem motivace? Ti správní kolegové tě udrží v tempu a dosáhneš více, než si myslíš.


Co je to mastermind?

Mastermind funguje na kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a podpory. V drtivé většině případů bývá pravidelný. 

Jedná se o setkání lidí, kteří mají stejný záměr (v našem případě posunout své podnikání kupředu) a tento záměr na setkání naplňují. Vzájemně si dávají rady, pomáhají a podporují se.


O mně

Osobně jsem členem nějaké mastermind skupiny nepřetržitě od roku 2012. Lidé (podnikatelé), se kterými jsem takto v kontaktu mi pomohli v těch nejtěžších osobních i pracovních chvílích, kdy jsem to chtěl vzdát. Stejně tak mi poradili a pomohli k úspěšným kampaním a lepším produktům.

Také jsem díky mastermindu měl možnost nahlédnout pod pokličku podnikatelům, kteří jsou o jeden řád přede mnou a mají 5x-10x více zaměstnanců. Podobně jsem já zase mohl předat rady lidem, kteří jsou tam, kde jsem byl já před pár lety a nasměrovat je a vyvarovat se chyb.

"Být podnikatel je velmi náročné a “osamělé”, protože drtivá většina populace je v pozici zaměstnance a nerozumí tomu, jaké to je podnikat. Mají určité předsudky, či představy, ale to nám moc nepomůže." Mário Roženský

Co říkají účastníci?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

HonzaInformatik

Chceš být součástí mastermind skupiny, která funguje
a posouvá se vzájemně mílovými kroky kupředu?