Super služba: Dárková vína jako PF

Většinou píšu o super aplikacích, ale občas se najdou i služby, které mě velmi potěší, či překvapí svou kvalitou rychlostí ochotou atd.

Chtěl jsem letos udělat PFka a dát je větším zákazníkům, jako poděkování za spolupráci v tomto roce a jako možnost si v klidu sednout a popovídat nejen o práci a ve stresu. Chvíli jsem váhal co zvolit, nakonec jsem zvolil dárkové víno jako PFku. Hledal jsem na webu co se nabízí a objevil jsem web Dárková vína.

Nejprve jsem si zkusil sestavit víno dle mého přání, pak jsem si nebyl jist, zda se mnou zvolená láhev hodí k danému typu vína a příležitosti. Napsal jsem email a došla mi rychlá a obsáhlá odpověď.

Poslal jsem požadavky na víno a pískované logo. Přišel mi zpět dotaz na ročník vína. Pak jsme doladili ještě co bude na závěsce. Přišel mi náhled na láhev a ná závěsku, vše perfektní. v závěsce je i popis vína.

Oceňuji hlavně snahu dodat kvalitní produkt a dotazy, které mají upřesnit veškeré požadavky. Se vším jsem zatím velmi spokojen a těším se, až mi přijdou hotové lahve.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole