S čím vám mohu pomoci?

Každý rok v létě se věnuji přemýšlení nad tím, jak své podnikání posunout o další krok kupředu. A v poslední době přemýšlím nejvíce nad tím, jaký obsah bych měl publikovat zde, na svém blogu.

Psaní článků mě velmi baví, ale vyžaduje to poměrně dost času. Nechci trávit spoustu času tím, že budu psát články, které vás nezajímají.

Chci publikovat úplně jiné články. Takové, které:

  • vám budou pomáhat
  • se budou zaměřovat na vaše problémy
  • budou bourat překážky, které vám stojí v cestě
  • vás budou motivovat k dosažení dalších cílů
  • vás i vaše podnikání posunou dopředu

Počet čtenářů mého blogu stále roste, stejně jako počet odběratelů mých e-mailů. O to víc mne to nutí přemýšlet a pečlivě vybírat, o čem budu psát, jaké e-maily budu posílat, na jaké téma bude webinář, o čem bude příští podcast a podobně.

A chci vás poprosit o pomoc – udělejte si tento blog takový, aby pomáhal co nejvíce právě vám. Připravil jsem krátký průzkum, který mi ukáže, na jaká témata se mám zaměřit. O čem mám psát, co mám vytvářet, co vás posune dopředu.

Vyplňte mi prosím tento krátký dotazník

https://docs.google.com/forms/d/1oMCVjXs8CEKwOZmAotFV-d37e20Fhel8CJE5tI8hYSw/viewform

Moc tím pomůžete nejen mně, ale hlavně sobě.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

  • Marto 05.08.2015 07:05

    Ked pozeram ine blogy ktore ma naozaj chytia. Tak su to blogy ktore su problemoch ktore prave riesi dany podnikatel. Tak to bolo s Johnom, JB, Pat, a tvoj blog. Ziadne ine blogy mi nedavali tak vela.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole