Autorespondery – co to je a jak na ně

Připravil jsem si pro vás videonávod zaměřený na autorespondery. Autoresponder je  email, který je automaticky zaslán uživateli poté, co se přihlásí do emailového seznamu. Můžete si dokonce vytvořit sérii takovýchto automatických  emailů, díky které budou vaši uživatelé stále zásobováni novinkami, či jinými informacemi, aniž byste vy osobně museli cokoliv posílat.

Pro rozesílání emailů využívám aplikaci SmartEmailing.cz. Vřele ji doporučuji všem. Je v češtině a skvěle se používá.

Dejte mi v komentářích vědět, zda se vám návod líbil a přišel vám užitečný, děkuji.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

 • robynson 04.09.2012 19:15

  Dobrý den, jaké výhody má Smartemailing oproti Aweber, Getresponders nebo Mail Chimp?
  Díky.

  • Mário Roženský 04.09.2012 19:25

   Robynson – je v češtině, má českou podporu, české šablony, dohody s českými emailovými službami o whitelistingu (jejich emaily nepadají do spamu)

   • robynson 04.09.2012 20:06

    Rozumím. Právě ho testuju a u Gmailu do spamu email od Smartemailing spadnul, ale faktem je, že moji zákazníci jedou přes seznam.cz, takže to tam snad bude bezpečnější. Dříve jsem pracoval s Mailchimp a tak mi Smartemailing připadá trochu jako chudý příbuzný, ale zase je pravda, že má Autoresponder (Mailchimp až po 24 hodinách) a Vaše důvody mají také svou váhu.

 • Vladimír 06.08.2012 14:45

  S obdivem sleduji, že již snad i v Česku začíná osvěta v odvětví automatizace v email marketingu. Já používám svůj Média Responder ve světě od roku 2005. Když jsem ho přeložil do češtiny a začal nabízet v Česku k prodeji, byl jsem považován za nějakého exota. Ono totiž zde u nás si 90% podnikatelů na Internetu plete emailing a autoresponder. Snad tedy konečně i zde hoši a dívky pochopí k čemu je určen a jaké obrovské přínosy pro obchod přináší dobrý autoresponder. Jen mi pořád nejde na rozum, proč si někdo nekoupí za pár korun svůj vlastní autoresponder software, nainstaluje na vlastní server a místo toho dává nekřesťanské peníze lidem od Aweber.com, GetResponse.com, nebo u nás panu Davidu Krtišovi a dalším. No jo, kdo chce kam, pomožme mu tam.

  • Bug 06.08.2012 14:56

   Vladimíre, mi tyto software nepřijdou drahé. Těch pár stovek měsíčně mě opravdu nemrzí, když tyto kampaně vydělávají tisíce a desetitisíce. Umí ten váš zmiňovaný software sledovat také otevření těchto emailů? Statistiky, prokliky, historii? Má domluvené whitelisty svých serverů u největších českých providerů, takže dosahuje velikého procenta doručení? Myslím si, že ne, proto je důvod, proč si pár drobných rád zaplatím. Pro ČR je Smartemailing naprosto super a pro zahraničí využívám Aweber z historických důvodů.

 • Jakub Čižmař 15.07.2012 18:32

  Akorát trošku vychytat tu techniku a bude to super Mário, držím palce a těším se na další video 😉 mě to sice moc rychlé nepřišlo, ale je pravda, že kdybys mluvil pomaleji, bylo by to asi lepší…

 • frances 14.07.2012 14:57

  Fakt by stačilo jen o trošičku pomaleji mluvit, poladit ten pískot a je to ok. 5 minut je pořá únosná dálka videa, takže bych v tom problém neviděl.

 • Petr Brudna 14.07.2012 09:26

  Dik! Chci toho vic.

 • Bug 14.07.2012 09:25

  Díky za info. Mně to nepřijde rychlé, ale nejsi první, kdo mi to říká. Preferoval by si víc třeba video, co by bylo 2x tak dlouhé?

  Nahrávám to přes mikrofon a ScreenFlow, asi se tam to pískání přimíchává někde v systému.

 • frances 14.07.2012 09:21

  Mluvíš příšerně rychle a je těžké ti rozumět, nevíc je v pozadí takový nepříjemný pískot. Na čem to nahráváš?

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole