AffilBox 2.0

Chtěl bych vám oznámit, že náš provizní software AffilBox se dnes dočkal verze 2.0. Pokud se do systému přihlásíte, tak na první pohled vypadá stejně, jako verze předchozí. Je tomu tak proto, že vzhled aplikace a její snadná přístupnost je jeden z největších kladů, jaké zákazníci zmiňují.

Změny se udály na pozadí aplikace. Došlo k několika úpravám a zjednodušením, což přinese další možnosti rozšíření o nové funkce. Když některý z klientů požadoval rozšíření funkčnosti, tak bylo velmi složité tuto funkci implementovat, aniž by zasáhla ostatní zákazníky. A proto jsme navrhli systém plug-inů, který rozšiřitelnost systému činí naprosto jednoduchou.

Současně jsme v systému spustili první plug-in z nabídky CMS Plug-in.

Potřebujete do AffilBoxu přidat informace pro partnery, návody, nebo odkaz na vaše stránky přímo do menu? Potom je tento plug-in přímo pro vás! Informovanost partnerů je základ, protože pouze partner s dostatkem informací vás dokáže kvalitně propagovat!

Jak takový plugin vypadá se můžete podívat na tomto obrázku:

CMS Plug-in

Pokud o plugin máte zájem, tak je možno si ho objednat přímo v AffilBox. V menu Pluginy vyberte CMS a klikněte na červené tlačítko Zaplatit.

Chcete vyvíjet pluginy pro AffilBox? Máte nápad na zajímavý plugin? Dejte nám vědět, rádi s vámi navážeme spolupráci.

Mário Roženský

Poslední tři roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Napsal jsem knihu Jak prodat více díky Affiliate marketingu. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se raději vzděláváte on-line, tak jsem připravil Affiliate Academy.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole